Iza Kuna pozuje w bikini na Zanzibarze. Fani zachwyceni: Szanuję ludzi, którzy pokazują normalność

Iza Kuna dołączyła do grona gwiazd, które zdecydowały się wypocząć na Zanzibarze. Aktorka wstawiła na swój Instagram zdjęcia w dwuczęściowym stroju kąpielowym, które wywołały zachwyt wśród internautów.

Iza Kuna to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Sławę przyniosły jej role w takich filmach, jak "Lejdis" czy "Singielka". Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami dotyczącymi problemów społecznych. Niedawno, z okazji 50. urodzin, z humorem podsumowała swoje życie i zdradziła, jak podchodzi do okrągłego jubileuszu. 

Iza Kuna pozuje w bikini na Zanzibarze. Internauci komplementują

Aktorka wybrała się na wakacje na Zanzibar razem ze swoim partnerem i grupą przyjaciół, w skład której wchodzi między innymi Rafał Królikowski. Iza Kuna zaskoczyła fanów i opublikowała na instagramowym profilu serię zdjęć w kostiumie kąpielowym, wykonanych na rajskiej plaży. Fotografie ze styczniowego urlopu okrasiła przepełnionym ironią wpisem, w którym nawiązała do urlopów od pracy, które funduje sobie rzadko:

"Isabele, ma bele! Tak się cieszę, że wyjechałaś i przestałaś chrzanić, że praca Cię rozwija. To się raz w życiu zwiń! Widzę, że nie jadłaś przez rok, żeby jakoś wyglądać. Ostatni raz widziałam cię w dwuczęściowym kostiumie na koloniach w Ustce, pamiętasz? Jak nam majtki spadły w morzu? Żebyś ty siostra była ciut ładniejsza..." - napisała w poście, w którym przytoczyła słowa rzekomo wypowiedziane przez siostrę.
Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Internauci docenili nie tylko zabawny opis, ale także zdjęcia, którymi podzieliła się aktorka. Podkreślili, że wygląda wspaniale oraz docenili fakt, że nie uległa instagramowym trendom i nie retuszuje swoich zdjęć.

Jak to cudownie, że jeszcze jest normalność w wykonaniu Izy Kuny.
Ogień! Jest pani bardzo zgrabna.
Bardzo szanuję ludzi, którzy pokazują normalność, a nie zretuszowane zdjęcia. Brawo, pani Izo.
 

Zobaczcie w naszej galerii, jak Iza Kuna odpoczywa na wakacjach. Można pozazdrościć jej figury?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.