Robert Makłowicz na spotkaniu z byłym europosłem. Internauci doszukali się cenzury. Chodzi o bransoletkę z napisem: JBĆ PIS

Paweł Kowal podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem z Robertem Makłowiczem. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół i doszukali się cenzury.

Robert Makłowicz zyskał ogromną popularność jako krytyk kulinarny w programie "Makłowicz w podróży", a jeszcze wcześniej dzięki cyklowi reportaży "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza". Makłowicz był również przewodnikiem kulinarnym w dwóch pierwszych edycjach programu "Bake Off - Ale ciacho!".

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan miała zostać prezenterką śniadaniówki! Co sądzi o roszadach w TVP?

W 2017 roku słynny krytyk stracił pracę w TVP po tym, jak zarzucił stacji manipulowanie materiałami. Aktualnie Robert Makłowicz ma swoją cotygodniową audycję w Newonce.radio. Dziennikarz niejednokrotnie pokazywał, że nie zgadza się z działaniami partii rządzącej. Ostatnio pisaliśmy o tym, że Robert Makłowicz dołączył do Strajku Kobiet

Dawid Podsiadło, Robert Makłowicz i Mateusz Damięcki w materiale 'od facetów, dla facetów. Poradnik'Strajk Kobiet. Dawid Podsiadło, Robert Makłowicz i spółka radzą mężczyznom, jak wspierać Polki

Robert Makłowicz na zdjęciu z Pawłem Kowalem. Internauci zauważyli jeden szczegół

Na facebookowym profilu Pawła Kowala pojawiło się zdjęcie w towarzystwie Roberta Makłowicza. Jak wynika z opisu fotografii, mężczyźni przeprowadzili długą rozmowę na różnorodne tematy. Nie zabrakło wątku Polski, który wydaje się wiodącym.

Porozmawiane o Polsce. Inne tematy też były i plany... Interesujące, społeczne... - napisał tajemniczo były europoseł i wiceszef MSZ.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, wśród których znalazły się te od najbardziej spostrzegawczych internautów. Doszukali się oni popularnego ostatnio napisu "je*ać PiS" na bransoletce Makłowicza. Jak zauważyli, zdjęcie szybko zostało edytowane, a napis - ocenzurowany. 

Piękna podmiana zdjęcia, na takie bez, bardzo kiepskiej swoją drogą, cenzury bransoletki pana Roberta. Mam nadzieję, że zdaje Pan sobie sprawę, Panie Pawle, lub osoba odpowiedzialna za Pańskie social media, że dostępna jest historia edycji posta i widać podmianę zdjęcia? - napisał jeden z użytkowników.

Rzeczywiście, w historii edycji wyraźnie widać, że fotografia została podmieniona, co możecie zobaczyć w naszej galerii. Prawdopodobnie Paweł Kowal przejął się komentarzami, ponieważ zdjęcie szybko zostało ponownie podmienione, tym razem na to w pierwotnej wersji. 

Robert Makłowicz, Paweł KowalRobert Makłowicz, Paweł Kowal facebook.com/pawelkowalpl

Więcej o: