Jasnowidz Wojciech Glanc przewiduje światową żałobę. Mówi o Wałęsie i królowej Elżbiecie. "Mam obawy o nich"

Wojciech Glanc jest jasnowidzem, tarocistą, hipnotyzerem, a nawet brzuchomówcą. Niedawno wypowiedział się na temat światowej żałoby, śmierci na dworze królowej Elżbiety II oraz przyszłości Lecha Wałęsy. Jego przepowiednia jest bardzo niepokojąca.

Lech Wałęsa pojawił się w przepowiedni Wojciecha Glanca. Jasnowidz i hipnotyzer zwiastuje, że widzi wielką tragedię na skalę światową. Wspomina też o królowej Elżbiecie II. Podczas wideo na YouTubie wydawał się szczerze zaniepokojony. 

Jasnowidz Wojciech Glanc mówi o Wałęsie i królowej Elżbiecie II

Jasnowidz Wojciech Glanc stał się znany szerszej publiczności za sprawią udziału w "Big Brotherze", gdzie przybył wraz z lalką o imieniu Eustachy i przedstawił się jako brzuchomówca. Nieco później wystąpił w programie "Mam Talent" i zaprezentował się przed jurorami. Ostatecznie porzucił angaże w telewizji na rzecz własnego kanału na YouTubie. Zajmuje się przepowiadaniem przyszłości znanym osobom. Opowiada też o losach Polski i świata.

Andrzej Duda, Wojciech Glanc, Rafał TrzaskowskiJasnowidz z "Mam Talent" i "Big Brothera" przewiduje wynik wyborów prezydenckich

W jego najnowszym filmiku pojawiła się iście tragiczna wizja. Nawiązał do "czarnego korowodu" i śmierci. 

Widzę czarny korowód. Myślę o tych pojazdach, które przewożą trumny, czarne furgonetki. Europa w czerni. Tak jakby to był pogrzeb stulecia. Czarne paski w mediach, tak widzę. Powiem wam szczerze, widzę telewizory przepasane czarną wstęgą. Bardzo smutny czas i jednocześnie bardzo niepokojący. Jakby destabilizowało to układ wszystkiego na świecie, szczególnie w zakresie politycznym. Czarny korowód, długi, tak jakby wręcz oplatający cały świat - zwiastuje Glanc.

Lech Wałęsa, Snoop DoggLech Wałęsa opublikował zdjęcie ze Snoop Doggiem: Wspomnienie, bywało... Fani są zachwyceni

W dalszej części wizji wyjaśnia, że wielką tragedię i "destabilizację" łączy z postaciami królowej Elżbiety II i Lecha Wałęsy. Okazuje się, że Glanc obawia się o ich przyszłość.

Widzę taką karetę królowej angielskiej, ale widzę ten obraz z jakby z przeszłości. Królową angielską razem z Wałęsą. I mam wrażenie, że tak kareta jedzie i jakby obraz się rozjeżdżał, rozsuwał na dwie strony i wjeżdżają w światło. W tym momencie jak oni wjeżdżają zamyka się ten obraz i rusza ta fala, o której powiedziałem. Czarny korowód. Destabilizacja. Australia zmienia kształt, formę. Dość już zwykłej formy. Nadchodzi coś, co zdestabilizuje cały świat. Ma to związek z królową i Wałęsą. Mam w tej chwili bardzo poważne obawy o nich. Ja każdemu dobrze życzę, z wyjątkiem Jarosława Kaczyńskiego - dodaje jasnowidz. 
 

Nie wydaje nam się, by królowa Elżbieta II i Lech Wałęsa mieli powody do obaw - mimo że rozważania jasnowidza cieszą się sporą popularnością, my jednak podchodzimy do nich z dużym dystansem.

Zobacz też: Złodziej w Pałacu Buckingham! Pracownik królowej Elżbiety II wykradał rodzinne pamiątki. Przyznał się do winy

Zobacz wideo Lech Wałęsa - czy ma sobowtóra?