Siostra Roberta Lewandowskiego chwali się luksusowym salonem. Jest piękny i nie brakuje stylowych dodatków. "Boska lampa"

Milena Lewandowska, siostra Roberta Lewandowskiego, opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego salonu. Jest urządzony ze smakiem.

Nie tylko Robert i Anna Lewandowscy budzą zainteresowanie. Sława, jaką zdobyli, dotyka także ich bliskich. Zainteresowanie budzi zwłaszcza siostra piłkarza, Milena. Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej posty są komentowane w mediach. Teraz zdradziła, jak urządziła swój salon.

Milena Lewandowska pokazała salon

Milena Lewandowska ma dobry gust i talent do urządzania wnętrz, co pokazała już jakiś czas temu. Wtedy mogliśmy zobaczyć jej taras. Przestrzeń do relaksu zdobiły jasne zasłony, a w centralnym miejscu znajdował się dwupoziomowy stolik z okrągłymi blatami. Nie zabrakło również kwiatów posadzonych w designerskich doniczkach, a podłoga tarasu przykryta została jasnym dywanem. W podobnym stylu wykończony jest salon.

Dom - ostatnio moje ulubione miejsce na ziemi #myplace #interiorinspiration #detailsmatter #imperfectlyperfect - napisała Lewandowska.
 

Znajduje się tutaj biały stół, na którym postawiony jest oryginalny świecznik. Pod oknem ustawione są stojaki na kwiaty. Ważnymi elementami dekoracyjnymi są grube zasłony w odcieniu szarości. Jednak to, co zwraca największą uwagę, to piękna lampa. W komentarzach internauci chwalą gust siostry Roberta Lewandowskiego:

Boska lampa.
Najpiękniejszy dom, jaki widziałam.
Wow, cudnie - komplementują.
Zobacz wideo Laura rośnie jak na drożdżach

Dom siostry Roberta jest urządzony w nieco innym stylu niż jego i jego rodziny. W Niemczech Lewandowscy postawili na jasne barwy oraz przestrzeń. Mają duże okna, dzięki którym pomieszczenia są dobrze nasłonecznione. W ich salonie jest nieco przestronniej, a centralne miejsce zajmuje fortepian.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.