Siostra Roberta Lewandowskiego chwali się zdjęciem córki i pokazuje przytulny taras. Złote doniczki to hit

Siostra piłkarza niedawno powitała na świecie drugie dziecko. Milena Lewandowska wstawiła na instagramowy profil uroczą fotografię córki i przy okazji pokazała swój designerski taras. Jest na co popatrzeć.

Milena Lewandowska-Miros nie udziela się w show-biznesie, jednak informacje z jej życia prywatnego pojawiają się w mediach ze względu na pokrewieństwo z Robertem Lewandowskim. Siostra piłkarza urodziła niedawno córkę, której fotografie coraz chętniej zamieszcza na swoim instagramowym profilu. Milena pokazywała także zdjęcia z baby shower, na którym obecne były jej najbliższe przyjaciółki.

Zobacz też: Siostra Lewandowskiego na rodzinnym ujęciu nad morzem. Jest przystojny mąż i malutka córka. "Młodzi, piękni i dobrze ubrani"

Lewandowska tym razem pochwaliła się uroczą fotografią nóżek córki leżącej na plecionym fotelu wyściełanym miękką poduszką. Siostra Lewego przy okazji pokazała też swój gustownie urządzony taras. Przestrzeń do relaksu zdobią jasne zasłony, a w centralnym miejscu znajduje się dwupoziomowy stolik z okrągłymi blatami. Nie zabrakło również kwiatów posadzonych w designerskich doniczkach, a podłoga tarasu przykryta została jasnym dywanem.

 

Obserwujący Mileny ochoczo komentowali zdjęcie kilkumiesięcznej córeczki.

Wśród zachwytów nie zabrakło reakcji od Violi Piekut i Joanny Moro:

Jakie nóżki słodkie.
Nóżki - pisali internauci pod zdjęciem.

Zobacz też: Siostra Roberta Lewandowskiego dodała pierwsze zdjęcie córki. Widokiem dziewczynki zachwyciła się popularna ciocia

Milena Lewandowska w 2014 roku wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela marki szyjącej garnitury. Pięć lat temu na świat przyszło pierwsze dziecko pary, syn Leon, a jego ojcem chrzestnym został Robert Lewandowski. W czerwcu 2020 roku rodzina Mirosów powiększyła się o córkę.

Podoba Wam się przepełniony roślinami taras Lewandowskiej?

Zobacz wideo Robert Lewandowski na imprezie
Więcej o: