Anna Lewandowska znów zaprasza fanów do swojego domu. Trenerka fitness ma w salonie fortepian

Anna Lewandowska coraz chętniej zdradza internautom, w jakich luksusach przyszło jej mieszkać. Tym razem dyskretnie pokazała, gdzie jada fit śniadanka. W eleganckich pomieszczeniach nie zabrakło nawet fortepianu!

Anna i Robert Lewandowscy mogą pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Z pewnością włożyli dużo pracy w zaaranżowanie swojego eleganckiego lokum, którego fragmenty coraz częściej możemy podziwiać na instagramowym profilu trenerki fitness. Żona piłkarza przy okazji prezentowania zdrowych posiłków czy fit sylwetki, pokazuje zakamarki domu. Tym razem mogliśmy zobaczyć przytulny kącik kawowy i salon z fortepianem. 

Lewandowska pozuje na tle eleganckiego salonu

Wierni sympatycy najpopularniejszej w Polsce trenerki fitness wielokrotnie w jej instagramowych postach mogli zauważyć, że wnętrza w domu Lewandowskich utrzymane są w jasnych barwach. Ostatnio Anna pochwaliła się przytulnym kącikiem kawowym, w którym wypoczywała jej trzyletnia córka, Klara. Na kolejnym bardziej szczegółowym ujęciu pokazała miejsce, w którym jada zdrowe śniadanka. Czarny fikuśny stolik kontrastuje z fotelem w odcieniach kości słoniowej. 

W mediach społecznościowych Lewandowskiej widzimy również salon popularnej pary. Młoda mama zapozowała w odsłaniającym brzuch białym topie na tle salonu, robiąc sobie fotkę w okrągłym lustrze ze złotą ramą. W odbiciu ukazało się eleganckie pomieszczenie, w którym główną rolę gra (dosłownie!) fortepian, a przez duże okna wpada dużo światła. Sami zobaczcie!

Dom LewandowskichDom Lewandowskich Instagram/ @annalewandowskahpba

Przytulne wnętrza w domu Roberta i Anny Lewandowskich zrobiły wrażenie na internautach. 

Aniu, masz przepiękny dom - czytamy w komentarzach.

A jak Wam się podoba? Lokum Lewandowskich jest wyjątkowe, jednak nowa posiadłość Harry'ego i Meghan Markle to marzenie wielu osób!

Zobacz wideo Tatuaż celebrytki zachwycił fanów!
Więcej o: