Izabella Krzan prezentuje siwe włosy. "Całe pasmo". Zażartowała też z kształtu swojej twarzy

Izabella Krzan dodała nowe zdjęcie. Internauci zwrócili uwagę na kilka siwych włosów, jakie pojawiły się u prezenterki.

Izabella Krzan po wygranej w konkursie Miss Polonia 2016 marzyła o tym, by zaistnieć w show-biznesie. Udało jej się to i stała się jedną z największych gwiazd TVP2: od kilku lat jest gospodynią programu "Koło fortuny", prowadzi też różne imprezy organizowane przez stację. To sprawiło, że grono jej fanów stało się dość pokaźne. Ku ich uciesze prezenterka jest aktywna w mediach społecznościowych, a każde jej zdjęcie odbija się szerokim echem.

Izabella Krzan chwali się siwymi włosami

Tym razem gwiazda TVP dodała dwa selfie. Uśmiecha się na nich promiennie. Przy okazji zażartowała z kształtu swojej twarzy:

Iza Pyza - napisała.
 

W komentarzach posypały się komplementy. Fani chwalą urodę i szczery uśmiech prezenterki. Jednak jeden z obserwatorów zwrócił uwagę na jej włosy.

Iza, masz siwy włos - napisał użytkownik Instagrama.

Na co 25-letnia Krzan odpisała:

Nawet całe pasmo siwych.
Zobacz wideo Tak wyglądają bez pomocy kosmetyczek

Izabella Krzan to niepierwsza gwiazda, która zaprezentowała siwe włosy. Do tej grupy należy także inna Miss Polonia, Paulina Krupińska. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" jednak nie jest z nich dumna i nie ukrywa, że źle się z nimi czuje. Dlatego często farbuje włosy, żeby je ukryć. Siwe odrosty pokazała również Joanna Liszowska. Zdjęcie aktorki w naturalnej wersji możecie zobaczyć TUTAJ. Kobiet, które nie wstydzą się siwych pasm, nie brakuje także w Hollywood. Oznakami starzenia pochwaliła się m.in. Salma Hayek. Przy okazji zaapelowała do fanek, żeby były dumne ze swoich odrostów. Według użytkowników Instagrama gwiazda nawet w takich włosach prezentuje się pięknie.