Paulina Krupińska z dumą prezentuje siwe włosy. Przyznała, że boi się domowego farbowania, ale znalazła na to sposób

Paulina Krupińska zaprezentowała na Instagramie siwe włosy. Zdradziła również, jak radzi sobie z brakiem fryzjera w tych trudnych czasach.

Paulina Krupińska chętnie korzysta z dobrodziejstw internetu i regularnie zamieszcza zdjęcia na swoich mediach społecznościowych. Gwiazda jest przy tym bardzo szczera i nie ukrywa, że przebywanie w domu powoli daje jej się we znaki. Niedawno na swoim InstaStories pokazała siwe włosy i zachęciła fanów do domowej pielęgnacji. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska i Damian Michałowski o

Paulina Krupińska zaprezentowała odrosty

Sytuacja w kraju zmusiła większość gwiazd do pozostania w domach. Zgodnie z decyzją rządu zamknięto instytucje oświatowe i kulturalne, a także salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne. Paulina Krupińska za pośrednictwem mediów społecznościowych  przyznała, że również jest w grupie kobiet, której doskwiera brak fryzjera. Gwiazda zaprezentowała siwe włosy na InstaStories. Wyznała, że nie czuje się z nimi komfortowo, jednak wizyta w salonie jest w tej chwili niemożliwa. Modelka nie zdecydowała się jednak na domowe farbowanie, bo uznała, że woli nie ryzykować. Skusiła się za to na maski koloryzujące, które nie są tak inwazyjne, jak farba do włosów, a dają podobny efekt.  

Kto z Was tęskni za fryzjerem? Ja oprócz tego, że tęsknię za spotkaniem z rodzicami i przyjaciółkami, to na kolejnym miejscu jest fryzjer. Mając niepierwsze siwe włosy na swojej skroni oraz włosy poddawane ciągłej stylizacji do programów. Tym bardziej ustawię się pierwsza w kolejce do salonu fryzjerskiego na farbę i pielęgnację. Tymczasem muszę radzić sobie sama - napisała na swoim Instagramie.
 

Pod postem modelki pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci docenili jej szczerość i przyznali, że również mają takie same problemy. 

Matko i córko. Ja właśnie się zastanawiam, jak podciąć włosy. Świeży kolor też chyba rozważę.
Nie byłam u fryzjera od początku stycznia. Byłam umówiona na wizytę w marcu i niestety już nie zdążyłam. Jak żyć?
Muszę wykorzystać męża, żeby ufarbował mi włosy - czytamy w komentarzach.

Paulina KrupińskaPaulina Krupińska screen z instagram @pkrupinska

Sporo pań ubolewa nad tym, że wprowadzone obostrzenia znacząco odbiją się na ich wizerunku. W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej gwiazd bez makijażu, zrobionych paznokci, a także z niepofarbowanymi włosami. Na szczęście Paulina znalazła sposób na to, by w domowym zaciszu zadbać o swoją fryzurę, a efekty są zadowalające.