Salma Hayek chwali się swoimi siwymi włosami. Ma ważne przesłanie. "Bądź dumny ze swoich odrostów"

Salma Hayek to niewątpliwie jedna z najgorętszych latynoskich gwiazd Hollywood. 53-latka prezentuje się tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. Aktorka zdecydowała się jednak pokazać swoje naturalne oblicze i pierwsze oznaki starzenia - siwe włosy. Salma ma ważne przesłanie!

Na jej widok mężczyźni potrafili niegdyś oniemieć z zachwytu, choć również teraz urodą bije na głowę niejedną nastolatkę. Salma Hayek jest niezmiennie jedną z najpiękniejszych kobiet światowego show-biznesu. Nawet nieuzasadnione zarzuty internautów o nadużywanie przez gwiazdę botoksu nie są w stanie zszargać wizerunku Meksykanki. 53-latka nie wstydzi się swojego wieku, bo i nie ma czego. Ba, może nawet szczycić się, że utrzymuje swoje ciało w tak znakomitej formie. Salma nigdy nie chciała wprawiać kogokolwiek w kompleksy, dlatego nie stroni od publicznego pokazywania swojej naturalnej wersji. Wielokrotnie publikowała na Instagramie zdjęcia bez makijażu. Tym razem postawiła na siwe włosy

Zobacz wideo Marina w naturalnej wersji? Wokalistka może pochwalić się nieskazitelną cerą!

Salma Hayek z odrostami 

Domowe odosobnienie sprawiło, że nawet światowego formatu gwiazdy muszą na co dzień zmierzyć się z drobnymi wizerunkowymi problemami, które zazwyczaj były u nich rozwiązywane przez sztab profesjonalistów. Mowa między innymi o wizytach u fryzjera czy kosmetyczki. Okazuje się, że Salma Hayek należy do tej grupy celebrytek, które nie wstydzą się naturalnych skutków izolacji. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, którym chce zwrócić uwagę internautów na swoje odrosty na głowie. Ponadto gwiazda przekonuje, że siwe włosy są powodem do dumy!

Bądź dumny ze swoich odrostów! - czytamy na profilu Meksykanki. 

Salma HayekSalma Hayek Instagram/ @salmahayek

Według użytkowników Instagrama Salma nawet w siwych włosach prezentuje się pięknie. 

Wow, jaka piękna. Czuję się gorsza, gdy Cię widzę.
Ludzie za bardzo skupiają się na powierzchowności. Wszyscy jesteśmy piękni! 

Aktorka kwestię pandemii traktuje bardzo poważnie i twierdzi, że bezpieczeństwo oraz zdrowie są o wiele bardziej istotne niż wygląd. Hayek apeluje o rozwagę fanów - mycie rąk i zakładanie maski - w bardzo zabawny i przystępny sposób. 

 

Zgadzacie się z przesłaniem gwiazdy, że każda oznaka starzenia się jest prawdziwym powodem do dumy?