Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu i z odrostami. ''Tak, tak, siwe. So what?''

Joanna Liszowska po raz kolejny pokazała się w naturalnej wersji. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie bez grama makijażu i z siwymi włosami. Jednak to nie wszystko - zaprezentowala również samodzielnie wykonany manicure.

Obecna sytuacja na świecie zmusiła większość gwiazd do pozostania w domach. Zgodnie z decyzją rządu zamknięto instytucje oświatowe i kulturalne, a także restauracje, lokale usługowe, salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne. Niektóre z pań bardzo ubolewają nad tym, że wprowadzone obostrzenia znacząco odbiją się na ich wizerunku. Gwiazdy, które na co dzień uwielbiają poddawać się licznym zabiegom, zostały bez specjalistów. Media społecznościowe zalała fala naturalnych zdjęć gwiazd bez makijażu, sztucznych rzęs i zrobionych paznokci. Okazuje się, że postaci z pierwszych stron gazet mają takie same problemy, jak zwyczajne kobiety. Jednak niektóre z nich postanowiły podejść do tego z przymrużeniem oka. Wśród nich jest Joanna Liszowska.

Zobacz wideo Gwiazdy w naturalnych wersjach

Joanna Liszowska pokazała siwe włosy

Aktorka jest w stałym kontakcie ze swoimi wielbicielami i regularnie dzieli się z nimi swoją codziennością. Niedawno opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie w naturalnej wersji. Joanna zwróciła uwagę na swoje siwe włosy, o których wspomniała w opisie. Joasia z pewnością wiedziała, że wśród jej obserwatorów na pewno znajdą się ''życzliwi'', którzy wytkną jej odrosty. Postanowiła więc ich uprzedzić.

Hej, hej! I jak Wasz kolejny dzień? Przesyłam z kanapy tyle pozytywnej energii ile tylko potrafię? Dzisiaj rześki, ale piękny dzień? Uśmiechu Kochani!! Jakie macie plany? Tak, tak siwe. So what?
 

Gwiazda  po raz kolejny udowodniła, że w czasach zarazy stawia na naturalność i nie zamierza ukrywać swoich siwych włosów. Pod zdjęciem an Instagramie pojawiło się wiele komentarzy od jej fanek, które  pochwaliły jej podejście. 

Też mam taki odrost.
U mnie też pełno siwych włosów przez to siedzenie w domu - piszą fani w komentarzach.

Mimo braku makijażu Liszowska zaskoczyła świeżo zrobionymi paznokciami, co również nie uszło uwadze internautów. 

Ale paznokcie świeżo zrobione - napisała fanka.

Joanna LiszowskaJoanna Liszowska instagram.com/joannaliszowskaofficial

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź gwiazdy ''Przyjaciółek''. Okazuje się, że Joanna poszła a ślady Mariny Łuczenko i samodzielnie zrobiła sobie manicure. Wygląda na to, że ma wiele talentów!

KK