Anna Mucha chwaliła się nogami na kajaku, ale fani patrzą na co innego. "Chyba brzuszek rośnie?". Zareagowała Anna Korcz

Anna Mucha odwiedziła ośrodek Anny Korcz i wybrała się na kajaki. Internauci wzięli pod lupę jej brzuch, sugerując ciążę.

Gwiazdy korzystają w pięknej, słonecznej pogody i coraz częściej przebywają na łonie natury. Chociaż granice zostały już otwarte, to wciąż większość osób preferuje wycieczki po Polsce. Jest to z pewnością bezpieczniejsza forma spędzania wolnego czasu. Podobnego zdania są zresztą Anna Korcz i Anna Mucha. Niedawno obie panie spotkały się w podwarszawskiej miejscowości na kajakach.

Zobacz wideo Ciekawe, jak zareaguje Anna Mucha, gdy przeczyta komentarze pod zdjęciem

Anna Mucha pływa kajakiem

Anna Korcz to prawdziwa kobieta biznesu. Rozwija karierę aktorską, a równolegle prowadzi własny biznes. Gwiazda otworzyła ośrodek wypoczynkowy nad rzeką Wkrą, zaledwie 40 kilometrów od Warszawy. W tym miejscu można zorganizować przyjęcie weselne czy inne imprezy okolicznościowe. Jednak to nie wszystko. W ramach atrakcji można również udać się na spływ kajakowy. Niedawno taką formę spędzania wolnego czasu wybrała Anna Mucha wraz z dziećmi. Anna Korcz przyłapała ją na rzece i zrobiła jej zdjęcie.

Kochani! W moim pięknym Zaciszu spotkać można nie lada gwiazdy! Po pięknej Wkrze pływała jakże piękna i kolorystycznie dobrana Ania Mucha ze swą przecudną Szarańczą. Dziękujemy, że nas odwiedziłaś. Fajne miejsce, to i fajni ludzie - napisała pod zdjęciem. 
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. I choć Anna Mucha pochwaliła się nogami, to internauci patrzy głównie na jej brzuch. Niektórzy sugerowali, że Anna spodziewa się dziecka. 

Uwielbiam panie Anie. Obie!
Pani Mucha znowu w ciąży?
Ale chyba brzuszek rośnie? Czyżby z nowym panem dzidzia?

Anna Mucha nie odniosła się do tych komentarzy, ale w obronie stanęła jej imienniczka. 

Nieładnie - napisała Anna Korcz.

Anna KorczAnna Korcz Instagram @anna.korcz.offcial

Popieramy Annę Korcz i również jesteśmy zdania, że nieładnie jest sugerować innej kobiecie ciążę.