Anna Mucha rozwija relację z Jakubem Wonsem. Podobno ich związek wchodzi w nowy etap

Anna Mucha jest znów zakochana i od roku spotyka się z aktorem Jakubem Wosnem. Są nierozłączni i znów zostali sfotografowani.

Anna Mucha i Jakub Wons są ze sobą od roku, co długi czas udało im się ukrywać. Niewątpliwie pomogła im izolacja, jednak kilka tygodni temu zostali przyłapani na randce. Aktorzy trzymali się za ręce i nie szczędzili sobie czułości. Para ponownie została przyłapana przez fotografów i wiele wskazuje na to, że wkroczyła w nowy etap relacji. 

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki zakpił z nowego związku Anny Muchy. Przy okazji zażartował z Sylwestra Latkowskiego

Zobacz wideo Anna Mucha znów odpowiada na atak fanki

Anna Mucha i Jakub Wons 

Gwiazda "M jak miłość" jest mamą ośmioletniej Stefanii i pięcioletniego Teodora, których ojcem jest Marcel Sora. Mucha rozstała się z wieloletnim partnerem, który kilka miesięcy temu został sfotografowany z nową partnerką. Aktorka, podobnie jak jej eks, też na nowo układa sobie życie.

Zakochani są nierozłączni i chętnie spędzają wspólnie czas. Prawdopodobnie Jakub zdążył już poznać pociechy Muchy. Mało tego, "Super Express" spekuluje, że Wons zamieszkał z ukochaną. Para ostatnio została sfotografowana przed mieszkaniem aktorki, a zdjęcia znajdziecie TUTAJ

Ania i Jakub znają się od 2017 roku, połączyła ich praca. Grywali razem w teatralnych spektaklach, z którymi zjeździli całą Polskę. Być może widzieli się nieraz też na planie "M jak miłość", w którym Mucha gra od lat, a Wons wystąpił gościnnie. 

Jakub, podobnie jak Anna, ma za sobą poważny związek. W 2016 roku zakończył małżeństwo z Hanną Konarowską, owocem ich związku jest dziewięcioletnia córka. 

Życzymy szczęścia Annie i Jakubowi!