18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Twarz influencerki stanęła w płomieniach. Teraz pokazuje, jak wygląda po wielu operacjach [DRASTYCZNE ZDJĘCIA]

Sophie Lee z Manchesteru została ofiarą swojego narzędzia pracy. Po dwóch latach rehabilitacji jej twarz wygląda znacznie lepiej.

Sophie Lee przez kilka lat była połykaczem ognia. Dwa lata temu uległa poważnemu wypadkowi. Influencerka na Instagramie dokumentowała etapy rekonwalescencji i pokazała, że udało jej się przetrwać. 

Zobacz wideo Natalia Szroeder miała wypadek na planie programu

Twarz połykaczki ognia stanęła w płomieniach

To miał być występ, jak każdy inny. Sophie 1 kwietnia 2018 roku przybyła do Chicago i miała zaprezentować swój program podczas charytatywnej imprezy. Kiedy rozpoczęła swój występ i zaczęła wypluwać ogień i niespodziewanie płomienie uderzyły ją w twarz. Okazało się, że w pomieszczeniu była włączona klimatyzacja, która naniosła ogień z powrotem prosto na nią. Jej twarz i włosy stanęły w płomieniach. 

 

Sophie opowiedziała o tragicznym wypadku w podcaście "Helen Wood rozmawia z...". Mówiła, że jej życie od tamtego momentu drastycznie się zmieniło. 

To stało się tak szybko. Moje ciało przeszło w tryb przetrwania, bo było w ogniu. Nawet teraz czuję, że mój umysł wymazał to wydarzenie, ponieważ to było zbyt drastyczne - mówiła Sophie Lee w podcaście "Helen Wood rozmawia z...". 
 

Przez miesiąc dziewczyna nie pozwalała zbliżać się do szpitalnego łóżka przyjaciołom i rodzinie. Po okresie intensywnej terapii zaczynała samodzielnie oddychać. O największy ból przyprawiała ją... woda, która - nieważne, gorąca czy zimna - była dla jej delikatnej i poranionej skóry zbyt intensywnym doznaniem. Lekarze ściągnęli jej opatrunki z twarzy i wtedy Sophie zobaczyła, jak poważne są jej obrażenia. 

Kiedy pielęgniarka wywiozła mnie z pokoju, zobaczyłam się bez bandaży. Gdy wchodziłam do pokoju, wszędzie były lustra. Powiedziałam, że mają ściągnąć je wszsytkie. Mówiłam: Proszę, zdejmijcie te lustra, bo nie mogę zmusić się do patrzenia na siebie. Stwierdziłam, że nie znam tej osoby z lustrzanego odbicia - wspominała dziewczyna.

Z czasem rany zaczęły się goić, a Sophie zaczęła pokazywać, jak wygląda po wypadku. Twierdzi, że społeczność na Instagramie niezwykle jej pomogła. Po dwóch latach rekonwalescencji i kilkunastu operacjach jej twarz wygląda dużo lepiej. 

 

Polskie gwiazdy czasem dzielą się drastycznymi ujęciami. Aktor Eryk Kulm zamieścił na Instagramie zdjęcie po operacji plastycznej nosa. Nie wyglądał najlepiej. Modelka CKM ostatnio została pobita, a zdjęciami ze zdarzenia podzieliła się w mediach społecznościowych

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.