Polski aktor pobity? Pokazał drastyczne zdjęcia. "Wk****ona panda. To mój nowy styl"

Eryk Kulm na swoim instagramowym profilu podzielił się z fanami zdjęciem, które przeznaczone jest dla osób o mocnych nerwach. To nie charakteryzacja!

Na fotografii zamieszczonej przez Eryka Kulma możemy zobaczyć jego w całkowicie innej wersji. Na całej twarzy ma opatrunki, a pod oczami gigantyczne, fioletowe sińce. Okazało się, że aktor zdecydował się na operację plastyczną. Musimy przyznać, że na zdjęciu wygląda jak ofiara brutalnego pobicia.

Eryk Kulm przeszedł operację plastyczną

Po opatrunkach, które przede wszystkim założone są w okolicach nosa i ust, możemy domyślić się, że aktor zoperował sobie nos, a operacja nie należała do najłatwiejszych. Jednak to tylko domniemania. Eryk nie chciał zdradzić, co zmienił w swojej twarzy.

WK****ONA PANDA to mój nowy styl. Pozdrawiam wszystkich zaspanych w ten sobotni poranek. I tych, co jedzą też, mam nadzieje, że pomogłem w odchudzaniu. - podpisał zdjęcie.
 

Fani w komentarzach nie ukrywali troski, choć nie obyło się bez żartów.

Jak zawsze piękny.
Słodki. - piszą.

My nie możemy doczekać się efektu końcowego.

Przypomnijmy, że Eryk Kulm to 29-letni aktor, który karierę rozpoczął już w wieku 14 lat. Po raz pierwszy na ekranie pojawił się w kultowych "Pręgach". Dziś możemy go zobaczyć m.in. w filmie "Bodo", "Mowie ptaków" i w serialu "Wojenne dziewczyny".

W listopadzie ubiegłego roku pożegnał swojego ojca, Eryka Kulma, który był wybitnym polskim perkusistą jazzowym. Współpracował między innymi z Andrzejem Jagodzińskim, Wojciechem Karolakiem czy Leszkiem Możdżerem.

Mam nadzieję, że nauczyłeś mnie jednego – miłości. Ty byłeś miłością. Kochałeś jak nikt inny. Mamę, mnie i Jazz. [...] Byłeś najlepszym ojcem, jaki mógł mi się trafić. Nauczyłeś mnie, że serce to jedyny drogowskaz i tylko nim kierowałeś się w życiu - tak wzruszająco żegnał ojca Eryk Kulm Jr.

BO

Operacje plastyczne w prezencie, przyjęcie w pałacu i występ gwiazdy, czyli polskie komunie na bogato:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.