Gwiazda "CKM" została pobita. Leżała we krwi na klatce. Do sieci trafiły drastyczne zdjęcia

Julia Kupiec mimo młodego wieku ma za sobą wiele sukcesów w świecie modelingu. Pod koniec stycznia spotkało ją okrutne wydarzenie. Została napadnięta i pobita.

Julia Kupiec, którą widzowie TTV kojarzą z programu "Piękne i odważne", na swoim instagramowym profilu opublikowała szokujące zdjęcia z pobicia. Jak się okazało, została napadnięta przez trzech mężczyzn. Z mieszkania wybawili ją podstępem, a później okładali ją po całym ciele.

Julia Kupiec została napadnięta

Całą sytuację kobieta opisała dokładnie pod zamieszczonym postem. Powodem tego był fakt, że w internecie zaczęły krążyć plotki dotyczące tego feralnego zdarzenia.

Kochani, w związku z wieloma zapytaniami i informacjami krążącymi w internecie przyszedł moment, w którym mam siłę i muszę odnieść się do ostatnich wydarzeń. [...] W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach, zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty, pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: "To ta ? tak, ta". Dostałam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety, przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. [...] Ps. W social mediach zazwyczaj pokazujemy tylko pozytywne sytuacje, ale życie nie jest jednak tak idealne i kolorowe - napisała.

Portal Fakt.pl skontaktował się z poszkodowaną. Jak się okazuje, czuje się już lepiej, jednak pozostała jej duża trauma.

Jeśli chodzi o moje samopoczucie, to fizycznie czuję się lepiej, natomiast z traumą psychiczną będzie musiało minąć sporo czasu, zanim się uporam... Nie obejdzie się bez konsultacji lekarskiej.

Modelka dodała, że sprawą zajmuje się komisariat policji na warszawskim Bemowie.

Kim jest Julia Kupiec?

Julia jest modelką i influencerką. Pasjonuje się tańcem - jest choreografką i ma własną grupę taneczną. Próbowała również swoich sił w telewizji. Mogliśmy ją zobaczyć w programie TTV "Piękne i odważne". W ubiegłym roku wzięła udział w rozbieranej sesji CKM.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.