Joanna Kulig została ambasadorką marki W.KRUK. "Kobiecość jest dla mnie źródłem inspiracji"

W.KRUK już od 180 lat projektuje i tworzy autorskie kolekcje biżuterii. Ambasadorką jubileuszu marki została Joanna Kulig, a w kampanii towarzyszy jej pięć niezwykłych kobiet.

29 lutego odbyła się w Warszawie impreza z okazji 180-lecia istnienia marki W.KRUK. Fotoreporterzy mogli robić zdjęcia przybyłym gwiazdom tylko na zewnątrz, aby podczas wydarzenia wszyscy mogli czuć się po prostu swobodnie. Na imprezie pojawiła się m.in. dawno niewidziana w Polsce Alicja Bachleda-Curuś czy Martyna Wojciechowska w towarzystwie Przemka Kossakowskiego.

Jednak ogromnym zaskoczeniem dla gości była również obecność Joanny Kulig, która w trakcie wydarzenia zaśpiewała romantyczny utwór na scenie. Okazuje się, że polska aktorka została ambasadorką jubileuszowego roku W.KRUK.

Joanna Kulig ambasadorką W.KRUK

Kulig to zdecydowanie jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek filmowych i teatralnych młodego pokolenia. Odnosząca sukcesy w Polsce i za granicą Joanna, uosabia wyjątkowy blask kobiecości. Aktorka jest przykładem nowoczesnej kobietyszczerej i wiernej swoim przekonaniom.

Kobiecość jest dla mnie wartością i źródłem inspiracji. Uwielbiam ją za niewyczerpany potencjał i różnorodność. Mądrość, wrażliwość i wytrwałość. Akceptuję jej słabości, które staram się zamieniać w siłę. Jestem kobietą, wyrosłam w domu pełnym kobiet, a życiu zawodowym wciąż wcielam się w inną bohaterkę. Każda jest wyjątkowa, każda ma swój naturalny blask - mówi Kulig.

Autorska kolekcja biżuterii Blask

W.KRUK obchody roku jubileuszowego rozpoczyna prezentując kolekcję biżuterii Blask. Najnowsza autorska biżuteria zainspirowana została tytułowym blaskiem. W wyjątkowej kolekcji odnajdziemy złote i srebrne formy pierścionków, bransolet, kolii i naszyjników oraz kolczyków. Kolekcja autorska w charakterystyczny dla W.KRUK sposób łączy elegancję, aktualne trendy i kunszt jubilerski z nowoczesnymi propozycjami biżuterii na wielkie wyjścia i na co dzień.

Oprócz Joanny Kulig w kampanii biorą udział inne wyjątkowe kobiety. Są to: pisarka Joanna Bator, sportsmenka Joanna Fiodorow, Zyta Czechowska, czyli nauczycielka roku 2019, agentka modelek Angelika Wierzbicka oraz kierowniczka jednego z salonów W.KRUK, Aleksandra Drozdowska.

Kolekcja BlaskKolekcja Blask Piotr Stokłosa

Obejrzyjcie najnowszy spot z Joanną Kulig w roli głównej: