Jennifer Aniston skończyła 51 lat. Courteney Cox postanowiła przebrać się za aktorkę. Podobne?

Jennifer Aniston 11 lutego skończyła 51 lat. Courteney Cox dodała na Instagramie ich wspólne zdjęcie, na którym przebrała się za przyjaciółkę.

Jennifer Aniston jest dowodem na to, że wiek to tylko liczba. Aktorka właśnie skończyła 51 lat, jednak patrząc na nią, aż trudno w to uwierzyć! Praktycznie w ogóle nie widać po niej upływu czasu - dalej zachwyca młodzieńczym wyglądem i świetną figurą. Od lat jest także jedną z najpopularniejszych gwiazd Hollywood. Jej fanów ujmuje też to, że ma stałe grono przyjaciół, z którymi łączy ją silna więź.

Zobacz też:  Jennifer Aniston wciąż zachwyca urodą. Jej kosmetyczka zdradziła, jak dba o skórę. To musi zajmować naprawdę sporo czasu

Aniston pobiła na Instagramie rekord Guinnessa. Jej post zyskał ponad 14 mln reakcji. Zobaczcie, co ona na to!:

Zobacz wideo

Jennifer Aniston świętuje urodziny z Courteney Cox

Najlepszą przyjaciółką Jen bez wątpienia jest Courteney Cox, którą poznała ponad 20 lat temu na planie "Przyjaciół". Serialowa Rachel i Monica, jak podkreślają w wywiadach, są sobie bliższe niż siostry. Mają świetny kontakt, wspierają się w trudnych momentach. Dzielą też smutki oraz radości. Dzięki ich profilom na Instagramie możemy podglądać, jak wspólnie spędzają czas. W tym tygodniu świętowały wyjątkową okazję - Jen skończyła 51 lat. Courteney dodała z tego powodu zabawne zdjęcie - przebrała się za przyjaciółkę. Założyła jasną perukę oraz takie same okulary, w jakich pozowała Aniston.

Nieważne, jak bardzo się starasz... Jennifer Aniston jest tylko jedna! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, przyjaciółko - napisała Cox.
 

Jen skomentowała post emotkami, które wyrażają rozbawienie. Dodała też serca oraz przesłała całusy.

Jennifer Aniston komentuje wpis Courtney CoxJennifer Aniston komentuje wpis Courtney Cox Screen z Instagram.com/ courteneycoxofficial

Zobacz też: Jennifer Aniston zastąpiła Ellen DeGeneres i poprowadziła jej show. Jak wyszło? Schowała się za kanapą i... straszyła fanów

Do życzeń dołączyli się także fani przyjaciółek, którzy zostawili mnóstwo wiadomości. Oprócz m.in. spełnienia marzeń i dalszych sukcesów wyrażają także swoją miłość i sympatię, jaką odczuwają w stosunku do aktorki.

AW

Więcej o: