Jennifer Aniston zastąpiła Ellen DeGeneres i poprowadziła jej show. Jak wyszło? Schowała się za kanapą i... straszyła fanów

Jennifer Aniston chwilowo znalazła nowe zajęcie. Poprowadziła jeden z najpopularniejszych amerykańskich programów rozrywkowych "The Ellen DeGeneres Show". Jak jej poszło?

Program "The Ellen DeGeneres Show" jest autorskim projektem dziennikarki Ellen DeGeneres. Choć na antenie jest już 17 lat, Ellen postanowiła zrobić sobie krótkie wakacje i jednorazowo oddała prowadzenie programu. Na ten jeden dzień zastąpiła ją jej wieloletnia przyjaciółka Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston poprowadziła program "The Ellen DeGeneres Show"

Pierwszy odcinek programu z nową prowadzącą już za nami. Gośćmi Jennifer byli Will Ferell i Selena Gomez, z którą Aniston dyskutowała o jej ostatnich muzycznych osiągnięciach. Selena zdradziła również, że sama jest ogromną fanką sławnego sitcomu "Przyjaciele", w którym zagrała Jennifer.

Jennifer Aniston swoim pierwszym postem rozbiła Insagrama. Teraz rozbija... telefon.

Zobacz wideo

Najsłynniejszym momentem programu, o którym dziś mówią wszyscy, było jednak co innego. Jennifer zdradziła bowiem, że "The Ellen DeGeneres Show" nagrywany jest w Warner Bros, tam, gdzie przed laty nagrywany był serial "Przyjaciele". Cała scenografia z planu zdjęciowego została zachowana i jest dostępna dla odwiedzających wycieczek. Sławna sceneria z kawiarni "Central Perk" to jedno z najpopularniejszych miejsc odwiedzin. Okazuje się, że Jennifer postanowiła schować się za kanapą i "wystraszyć" turystów, co zostało pokazane w programie.

Jej pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i z pewnością był ogromnym zaskoczeniem dla odwiedzających. W końcu nie codziennie można spotkać gwiazdę tak popularnego serialu. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:

 

Ciekawostką jest to, że Jennifer Aniston była pierwszym zaproszonym gościem w autorskim programie Ellen. Wtedy rozmawiały o serialu "Przyjaciele" i jej związku z Bradem Pittem. Nic więc dziwnego, że Jennifer była wręcz idealną kandydatką na zastępstwo Ellen.

BO