Jennifer Aniston wciąż zachwyca urodą. Jej kosmetyczka zdradziła, jak dba o skórę. To musi zajmować naprawdę sporo czasu

Nie da się ukryć, że Jennifer Aniston to jedna z piękniejszych aktorek w Hollywood. Jej kosmetyczka, Toska Husted, postanowiła zdradzić pielęgnacyjne sekrety gwiazdy.

Najnowsze zdjęcia Jennifer Aniston tylko potwierdzają, że aktorka jest w świetnej formie. Rola Rachel w znanym wszystkim serialu "Przyjaciele" sprawiła, że stała się inspiracją dla kobiet na całym świecie. W końcu dowiedzieliśmy się, jakie pielęgnacyjne sekrety stosuje. Musimy przyznać, że lekko nas zaskoczyły.

Jak Jennifer Aniston dba o urodę

O sposobach Aniston na piękną cerę opowiedziała jej kosmetyczka, Toska Husted. Okazuje się, że aktorka zawsze pyta o produkty, których używa. Ważny jej dla niej przede wszystkim skład oraz ich działanie.

Jest osobą, która pyta: A co robisz teraz? Dlaczego to robimy? Zna nazwy wszystkich produktów, co mi bardzo imponuje, ponieważ to głównie francuskie kosmetyki - mówi Toska.

Aktorka dużą uwagę poświęca również wieczornej pielęgnacji. Makijaż zmywa podobno nawet kila razy, a na twarz nakłada około ośmiu różnych produktów. Są to przede wszystkim sera oraz kremy nawilżające. To musi zajmować naprawdę wiele czasu!

Jednak nie tylko kosmetyki stoją za piękną cerą Aniston. Jennifer jest na odpowiedniej, bardzo zdrowej diecie oraz uprawia dużo sportu. Ważna jest dla niej również harmonia i spokój w życiu.

Jak gwiazdy wyglądają bez makijażu?

Zobacz wideo

Spodziewaliście się tego?

KB

Więcej o: