Justyna Steczkowska stworzyła kolekcję ubrań dla dziewczynek. Zainspirowała ją córka. To właśnie ona prezentuje kreacje

Justyna Steczkowska pochwaliła się na Instagramie, że stworzyła kolekcję ubrań dla dziewczynek. Przy okazji pokazała swoją córkę Helenę, która wcieliła się w rolę modelki.

Justyna Steczkowska zdecydowała się rozwinąć swój biznes. Tym razem zaprojektowała ubrania dla dziewczynek. Jak poinformowała, kolekcja składa się z unikatowych rzeczy w bardzo krótkich seriach. Jednak to, co jest w tym wszystkim najciekawsze to to, że w kampanii reklamowej wzięła udział jej 7-letnia córka Helena.

Justyna Steczkowska stworzyła kolekcję ubrań

Kolekcję ubrań piosenkarki prezentują dwie dziewczynki, których zdjęcia możemy zobaczyć na profilu piosenkarki. Jednak większą uwagę skupia na sobie Helenka. Okazuje się, że to właśnie ona była inspiracją dla mamy:

Moja mała córeczka zainspirowała mnie do tego, żeby stworzyć kolekcję ubrań dla dziewczynek - napisała.

Justyna Steczkowska jest mamą trójki dzieci, ale figurę ma fenomenalną:

Zobacz wideo

Justyna Steczkowska raczej nie publikuje zdjęć córki, jednak kiedy to robi, nie pokazuje całkowicie jej twarzy. Tak samo jest i w tym przypadku. Ujęcia są tak wykonane, że nie widzimy Helenki na wprost, lecz pozuje ona bokiem lub patrzy się w dół. Internauci jednak uważają, że jest bardzo urocza:

Śliczną ma pani córeczkę i piękne ubranka pani tworzy.
Helenka jest tak uroczą dziewczynką! Mały Aniołek z niej.
Śliczna córeczka, pani Justyno! I bajkowe stylizacje - piszą.

Helena MyszkowskaHelena Myszkowska Instagram.com/ justynasteczkowska

Dumna mama podziękowała za te komplementy i zgodziła się z tymi opiniami. Jednak nie ma się co dziwić - określa córkę jako "wisienkę na torcie". Przypomnijmy, że Justyna Steczkowska i jej mąż Maciej Myszkowski są także rodzicami 19-letniego Leona i 14-letniego Stanisława.

 

AW