Aktor "Barw Szczęścia" został ojcem. Na Instagramie nie kryje swojej wielkiej radości. Zdradził też imię i płeć malucha

Marek Molak, znany głównie z roli Huberta Pyrka w serialu TVP2 "Barwy Szczęścia", po raz drugi został ojcem. Powitał na świecie syna.

10 sierpnia Marek Molak i jego partnerka Dana (z pochodzenia jest Ukrainką) zostali rodzicami. Chłopiec przyszedł na świat o 2:25, a aktor nie ukrywa, że emocje wzięły górę. Na Instagramie poinformował fanów, że nawet nie wie, co napisać i zdradził, że jest bardzo dumny.

Marek Molak został ojcem

Na profilu gwiazdy serialu "Barwy Szczęścia" pojawiło się także zdjęcie, na którym trzyma w objęciach malucha. Aktor nie poszedł w ślady m.in. Anny Lewandowskiej i Mariny i pokazał twarz dziecka. Okazuje się też, że razem z ukochaną nadali synowi imię po tacie:

Krąg Życia. Marek Daniel 10.08.2019, 2:25. Nie wiem nawet, co powiedzieć #newborn #proud #dumnytata #marekmolak - napisał.
 

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów oraz innych aktorów. Użytkownicy Instagrama życzą też im dużo zdrowia oraz cierpliwości. Aktor wie, z czym wiąże się rodzicielstwo. Marek jest już ojcem 6-letniego Krzysia, którego mamą jest jego pierwsza żona, tancerka Małgorzata Mazurkiewicz. Wzięli ślub w 2013 roku, jednak rozwiedli się trzy lata później. Od 2017 jest związany z Daną i jak przyznaje, jest ona miłością jego życia. Poznali się, gdy aktor pomagał koledze w prowadzeniu restauracji i pracował jako dostawca pizzy. Pewnego dnia dostarczył zamówienie pięknej Ukraińce. Zakochali się od pierwszego wejrzenia, a już tydzień później mieszkali razem.

Rok 2018 to prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie. Która gwiazda została mamą?

Zobacz wideo

Serdecznie gratulujemy aktorowi i jego wybrance. Witamy ich syna na świecie!

AW