Gwiazdor "Barw szczęścia" zrobił coming out. Przez lata wcielał się w serialu w postać geja

Tomasz Mycan przez kilka lat wcielał się w "Barwach szczęścia" w postać geja. Teraz zdecydował się wyznać, że prywatnie też jest homoseksualistą.

Tomasz Mycan jest znany szerszej publiczności dzięki roli Maćka Kołodziejskiego w "Barwach szczęścia". To tam przez sześć lat grał partnera serialowego Władka Cieślaka. Para wzięła nawet ślub. Co, jak na standardy polskiej telewizji było odważnym posunięciem. Teraz aktor zdecydował się na coming out. W rozmowie z magazynem "Replika" przyznał, że jest homoseksualistą.

Tomasz Mycan ujawnił, że jest gejem

Wątek homoseksualny w "Barwach szczęścia" był na początku szeroko komentowany w mediach. Z czasem Przemysław Stippa, serialowy Władek i Tomasz Mycan, serialowy Maciek, stali się ulubieńcami widzów. Trzy lata temu scenarzyści zdecydowali się na zmiany i Mycan pożegnał się z produkcją.

Teraz znów może być o nim głośno, a to za sprawą wywiadu, którego udzielił magazynowi "Replika". Aktor wyznał w nim, że jest gejem. Opowiedział też o tym, jak przygotowywał się do roli homoseksualisty w serialu oraz z jakimi reakcjami spotykał się na ulicy.

Tomasz Mycan od kilkunastu lat związany jest z Teatrem im. Wilama Horzycy w Toruniu. Prócz występów w "Barwach szczęścia" można było go oglądać m.in. w: "Sforze" Wojciecha Wójcika i "Dżej Dżej" Macieja Pisarka.

Nie tylko Tomasz Mycan zniknął z obsady "Barw szczęścia". Zobacz najgłośniejsze odejścia z serialu. Aż trudno uwierzyć, że tylu aktorów przewinęło się przez hitową produkcję TVP2

Zobacz wideo

AD