"Barwy szczęścia". Tragiczna śmierć młodej bohaterki. Przedawkuje narkotyki!

Na fanów serialu "Barwy Szczęścia" czekają ogromne emocje. Mia przedawkuje narkotyki, a lekarze nie zdołają uratować nastolatki.

"Barwy Szczęścia" cieszą się niesłabnącą popularnością. Serial TVP2 ma grono wiernych fanów, którzy na bieżąco śledzą losy bohaterów. Producenci hitu Telewizji Polskiej już wkrótce zapewnią widzom sporą dawkę emocji. Sprawdźcie, co wydarzy się w najbliższych odcinkach serialu. A będzie się działo!

Zobacz wideo

"Barwy Szczęścia". Śmierć Mii

W ostatnich odcinkach widzowie byli świadkami przedawkowania przez Mię narkotyków. Mimo że na miejsce szybko zostanie wezwana karetka pogotowia, a koledzy dziewczyny rozpoczną próbę reanimacji, to jednak Mii nie uda się uratować. Co więcej, gdy w końcu zjawi się policja, Justin wpadnie na pomysł, by namówić resztę przyjaciół do kłamstwa. 

- Musimy mieć jedną wersję…- Jaką wersję?- Dlaczego Mia umarła! To była reakcja alergiczna na sezam…

Jego plan zburzy jednak Kajtek, który o śmierć dziewczyny oskarży właśnie Justina. 

- Naprawdę nie masz sobie nic do zarzucenia? Nawet tego, że bawiłeś się jej uczuciami? Jej i Oliwki?(…) Dobrze wiem, jak traktowałeś dziewczyny! Podobała ci się rola lowelasa, który skacze sobie z kwiatka na kwiatek?!

Następnie Justina odwiedzą rodzice zmarłej Mii, którzy będą dopytywać chłopaka o śmierć córki. 

- Umarła na waszych oczach, takich niby „przyjaciół”! Co wy przed nami ukrywacie?

W poważne kłopoty wpadnie również Oliwka, do której zawita policja. Gdy pozostali dowiedzą się, że Zbrowska jest przesłuchiwana, szybko wpadną w panikę. Oskarżenia o spowodowanie śmierci ponownie spadną na Justina.

- Policja już wie, że Mia przedawkowała. Teraz szuka tego, kto jej dał narkotyk!(…) To wszystko przez ciebie! Przez ciebie Mia nie żyje i przez ciebie pójdziemy do więzienia.

Czy tym samym to właśnie Oliwka będzie główną podejrzaną? Dodajmy również, że na pogrzebie Mii dojdzie do ostrej bójki z Justinem w roli głównej. Emocje sięgną zenitu! Jak dalej potoczą się losy serialowych bohaterów? O tym przekonamy się już wkrótce. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.