Maluma opublikował zdjęcie, na którym namiętnie całuje swoją... mamę. Fani są zniesmaczeni. W komentarzach zawrzało

Maluma jest obecnie jednym z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie. Kolumbijczyk ma na swoim koncie kilka gorących przebojów. Jednak ostatnio rozpalił fanów czymś zupełnie innym. Opublikował dwuznaczne zdjęcie ze swoją mamą.

Maluma w weekend pochwalił się na swoim instagramowym profilu zdjęciem, na którym całuje w usta swoją mamę. Miał to być dla niej prezent z okazji Dnia Matki. Niestety, dla wielu fanów 25-letni Kolumbijczyk przekroczył granicę dobrego smaku.

Zobacz wideo

Chodzi dokładnie o poniższe zdjęcie. Widać na nim, jak piosenkarz ściska policzki swojej mamy i obdarza ją namiętnym pocałunkiem. Choć pod fotografią pojawiły się też życzenia, wielu internautów skrytykowało zachowanie swojego idola.

Ok, patrzę na pocałunek Malumy i jego mamy i robi mi się niedobrze.
Taki pocałunek ze swoją mamą? To jest co najmniej dziwne.
Niesmaczny widok - pisali oburzeni fani.

Głos w sprawie zabrał już rzecznik piosenkarza. W krótkim oświadczeniu napisał, że takie pocałunki w kulturze łacińskiej nie są niczym nadzwyczajnym.

To normalne w kulturze łacińskiej, zwłaszcza jeśli jesteś jesteś jedynakiem. Jest to forma szacunku i wyraz największego uznania dla matki. Maluma cieszy się z tego, kim jest i skąd pochodzi. Piękną rzeczą jest to, że został przyjęty przez amerykański rynek muzyczny z otwartymi rękoma. Ludzie będą mogli wreszcie poznać różne odcienie naszej kultury.

 Maluma nie odniósł się na razie do "afery pocałunkowej".

AD

Więcej o: