Zespół Tatu 18 lat temu znali wszyscy. Wokalistki bardzo się zmieniły! Julia pokochała operacje plastyczne, Lena została mamą

Zespół Tatu i jego piosenkę "Nas nie dogoniat" znali wszyscy na niemal całym świecie. Julia i Lena całowały się namiętnie w teledysku, ich rzekomy romans był świetnym ruchem marketingowym. Zespół już dawno zniknął ze sceny, ale wokalistki ciągle próbują szczęścia na scenie.

Zespół Tatu (t.A.T.u) tworzyły wokalistki Julia Wołkowa i Lena Katina. Kiedy ich super-popularny duet się rozpadł, każda z nich zaczęła kroczyć swoją ścieżką. 

Jak zmieniły się wokalistki Tatu?

Zespół Tatu powstał w 2000 roku. Obie wokalistki zostały wybrane w trakcie moskiewskiego przesłuchania i miały zaledwie po 15 lat, kiedy rozpoczęła się ich kariera. Piosenka "Nas nie dogoniat" zdobyła szczyty list przebojów na całym świecie, a dziewczyny z Tatu stały się bardzo rozpoznawalne. Nie było dyskoteki, na której nie grano by ich piosenek.

W zdobyciu popularności na pewno pomógł przemyślny fotel z rzekomym romansem dziewczyn. Skandale wokół wokalistek były stałą strategią marketingową wytwórni, czym dziewczyny w końcu się zmęczyły. W 2004 roku Julia Wołkowa i Lena Katina postanowiły rozwiązać umowę z Neformat.

Jak zmieniła się Julia Wołkowa z Tatu?

Jeszcze w tym samym roku Julia Wołkowa zaszła w ciążę, a zespół zawiesił działalność. Teraz wokalistka ma dwójkę dzieci i ciągle nienaganną figurę

 

Julia potem wydała od 2011 do 2014 roku aż 4 solowe albumy! W 2012 roku musiała przejść operację strun głosowych i mimo kłopotów z głosem dalej chętnie koncertuje.

Dziś nie jest już uroczą nastolatką, a 33-letnią kobietą, która zrezygnowała z krótkiej fryzurki i zapuściła długie włosy. Nie ukrywa też, że jest zwolenniczką zabiegów upiększających, co szczególnie widać po jej nadmuchanych ustach.

Jak zmieniła się Lena Katina z Tatu?

Lena Katina nie zaingerowała w swój wygląd aż tak drastycznie.

 

W 2015 roku urodziła swoje pierwsze dziecko, teraz szczyci się długimi i prostymi włosami.

Po 2010 roku rozpoczęła solową karierę, nagrała nawet trzy płyty.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.