Kinga Korta po raz pierwszy pokazała twarz syna. Internauci zachwyceni: "Łamacz kobiecych serc"

Kinga Korta pochwaliła się zdjęciem syna. Fani są zgodni co do tego, że Greyson jest kopią swojego taty.

Kinga Korta niespełna rok temu ogłosiła, że jest w ciąży. Gwiazda często opowiadała o swoich marzeniach związanych z dzieckiem już w programie "Żony Hollywood". Cel w końcu udało się zrealizować, a dzisiaj Kinga i jej ukochany, Chet, są rodzicami kilkumiesięcznego Graysona.

Kinga Korta pokazała syna

Na Instagramie gwiazdy pojawiają się co jakiś czas zdjęcia jej syna, jednak Kinga nie pokazywała jego twarzy. Do czasu. Świeżo upieczona mama w końcu pochwaliła się, jak wygląda Greyson i musimy przyznać, że jest niezwykle uroczy i bardzo podobny do taty!

Ten mały skrzat przewrócił mój świat do góry nogami. Dziękuję za wasze wszystkie ciepłe wiadomości - napisała.
 

Internauci są rozczuleni małym Greysonem. W komentarzach czytamy:

Już teraz jest łamaczem kobiecych serc!
Cały tatuś, śliczny!
Małe cudko.
 

Kinga Korta - dziecko

Kinga urodziła dziecko w Los Angeles, gdzie mieszka na co dzień. Gwiazda udowodniła kilka miesięcy temu, że opieka medyczna za wielkim oceanem może być kosztowna. Świeżo upieczona mama opublikowała na Instagramie rachunek, z którego wynika, że pobyt w szpitalu w związku z porodem kosztował ją 24 tysiące dolarów, czyli 90 tysięcy złotych!

Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Kinga zaszła w pierwszą ciążę po czterdziestce, wcale nas nie dziwi, że zdecydowała się na najlepszą opiekę medyczną.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.