Kinga Korta urodziła pierwsze dziecko! Zdradziła płeć i imię

Kinga Korta, gwiazda programu "Żony Hollywood", została mamą. Celebrytka ma ponoć 50 lat, ale to jej pierwsze dziecko. Zobaczcie, co wstawiła na swój profil na Instagramie.

Kinga Korta urodziła! Gwiazda programu "Żony Hollywood" za pośrednictwem Instagrama ogłosiła światu, że po raz pierwszy została mamą. Wcześniej relacjonowała na nim całą ciążę i pełen przepychu baby shower. Wprawdzie celebrytka nie zdecydowała się jeszcze pokazać pociechy, ale przy okazji nowego wpisu poznaliśmy płeć i imię bobasa.

Kinga Korta urodziła syna

Dziękuję bardzo za wszystkie życzenia. Nasz maluch urodził się w tym tygodniu - jest cudowny! Nie możemy doczekać się, kiedy zobaczymy, jak dorasta, rozwija się przekształca w doskonałą ludzką istotę. Tymczasem będziemy cieszyć się nieprzespanymi nocami, zmianą pieluszek, płaczem, krzykiem i wszystkimi innymi luksusami, które towarzyszą byciu nowymi rodzicami - napisała "Żona Hollywood".

Na niebieskich balonach, które zdradziły płeć dziecka, znalazło się także imię chłopca. Syn Kingi i jej męża Cheta to Grayson.

 

Kim jest Kinga Korta i ile ma lat?

Kinga Korta pochodzi z Krakowa. Na początku swojej kariery pracowała jako modelka, głównie w Wielkiej Brytanii. Podczas jednej z sesji w Tajlandii poznała swojego męża Cheta, który zaprosił ją do Los Angeles. W USA zajęła się projektowaniem biżuterii i ubrań.

Sporo kontrowersji wzbudza kwestia wieku Kingi Korty. Część serwisów podaje, że celebrytka ma teraz 50 lat. Jej fani twierdzą jednak, że Kinga jest o pięć lat młodsza. Sama nigdy oficjalnie nie zdradziła, ile ma lat.

BK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.