Żony Hollywood

Żony Hollywood

Żony Hollywood to serial dokumentalny emitowany przez telewizję TVN. Opowiada o losach Polek w Hollywood, które spełniły swój amerykański sen. Przedstawia ich osiągnięcia, sylwetki, partnerów, ulubione zajęcia i życie codzienne opływające w luksusy, podróże, przyjęcia.

Gatunek: serial dokumentalny
Produkcja: Golden Media Sp. z. o. o.
Liczba sezonów: 2
Telewizja: TVN
Emisja: środa 21:50
Facebook: Facebook.com/zonyzhollywoodtvn

Żony Hollywood: fabuła

"Żony Hollywood" to opowieść o polskich kobietach, które mieszkają w Hollywood. Łączy je to, że każda na swój sposób odniosła zakładany sukces. Są bogate, wpływowe, nierzadko obracają się w kręgu pełnym znanych, światowych nazwisk, prowadzą wystawne życie, otaczając się luksusowymi markami. Nie szczędzą pieniędzy na własne przyjemności, podkreślając cały czas, że kochają swoje życie. Większość z nich to mężatki. Ukazały się dwa sezony "Żon Hollywood", przedstawiające perypetie różnych kobiet.

Żony Hollywood: bohaterki

W pierwszym sezonie bohaterkami były: Eva Halina Rich, Helena Deeds, Izabella St. James, Katarzyna Wołejnio i Kinga Korta. Eva Halina Rich to była gimnastyczka i modelka pochodząca z Warszawy, Miss Foto '85, żona aktora Chrisa Richa, matka bliźniaczek Lily i Daisy. Helena Deeds to pochodząca z Wrocławia agentka nieruchomości. Wyjechała z Polski w latach siedemdziesiątych, początkowo do Wiednia, później do Stanów Zjednoczonych. Początkowo zrobiła karierę jako restauratorka, później zajęła się handlem luksusowymi nieruchomościami. Ma syna z poprzedniego małżeństwa i narzeczonego Rodrigo. Izabella St.James to była mieszkanka domu Playboya, pochodząca z Krakowa modelka, autorka książki autobiograficznej, w której opisała jak wyglądało życie w rezydencji Hugh Hefnera w Los Angeles. Katarzyna Wołejnio pochodząca z Nysy to producentka filmowa i aktorka. Kinga Korta to Krakowianka, której pasją są luksusowe ubrania i kosmetyki. Projektantka biżuterii, hodowca psów, żona milionera Cheta.
W drugim sezonie zabrało Kasi Wołejnio i Izabelli St.James. Pojawiły się nowe bohaterki: Małgosia Migdał, Helena Kolodziey i Iwona Burnat. Małgosia Migdał to architektka wnętrz pochodząca z Gdańska, matka dorosłej córki Anny i partnerka zamożnego Jurka. Helena Kolodziey to pochodząca z Warszawy współtwórczyni wielkiego biznesu alkoholowego, żona Stanleya Kolodzieya, matka Philippa i babcia Audrey, miłośniczka luksusu. Iwona Burnat urodziła się w Stanach, lecz jej rodzice pochodzą z Tarnowa. Właścicielka dwóch słynnych psów: Tobby'ego i Pucci, życiowa partnerka hinduskiego gwiazdora muzyki pop Reggiego.

Zobacz także:

Rolnik szuka żony - X Factor - You can dance

żony hollywood

Więcej o:

żony hollywood

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.