Iwona Burnat przeszła metamorfozę! Po jej blond włosach nie ma śladu. "W tym kolorze super"

Iwona Burnat zaprezentowała na Instagramie nową fryzurę. Dla wielu fanów było to niemałe zaskoczenie. Jak teraz wygląda?

Iwona Burnat zyskała sławę, dzięki udziałowi w programie ''Żony Hollywood''. Mogliśmy podziwiać jej luksusowe życie w Los Angeles, które wiedzie u boku męża, a także dwóch uroczych piesków. Celebrytka wzięła również udział w programie ''Ameryka Express", gdzie wraz z Reggim Benjaminem przemierzali Kolumbię i Gwatemalę. Iwona od lat wierna jest długim blond włosom. Do tej pory pokazywała się tylko w  takiej fryzurze, jednak niedawno na Instagramie zaskoczyła wszystkich nowym wizerunkiem. Jak teraz wygląda?

Iwona Burnat zmieniła fryzurę

Do tej pory Iwona Burnat nie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Od lat kojarzyła się z długimi, jasnymi włosami w popielatym odcieniu. Nic nie wskazywało na to, by miało się coś zmienić. Najwyraźniej celebrytka chciała zobaczyć, jak prezentuje się w innej wersji, bo na Instagramie opublikowała zdjęcie w brązowych włosach. Towarzyszył jej ukochany piesek Toby.

Nowy wygląd. Razem z Tobym - napisała pod zdjęciem.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni zachwycali się odmienioną fryzurą' i sugerowali, że taki odcień pasuje jej zdecydowanie bardziej. Inni z kolei zauważyli, że to tylko żart, a Iwona ma na sobie perukę. 

Zobacz wideo Ostatnio z blondu zrezygnowała też Maffashion. Tak uzasadniła swoją decyzję:
W tym kolorze super. Ale to chyba peruka.
Pięknie wyglądasz!
Wyglądasz oszałamiająco w tym kolorze - czytamy w komentarzach.

Jak dotąd Iwona nie zdradziła, czy to tylko peruka, czy zmiana na stałe. Jedno jest pewne - w brązowych włosach wygląda naprawdę świetnie! Zdania internautów na ten temat są mocno podzielone. A co Wy sądzicie o nowej fryzurze celebrytki?