Doda stanęła w obronie Edyty Górniak. Jednak nie obyło się bez małych uszczypliwości. "Weź, nie hejtuj"

Doda zaangażowała się w organizację koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Ktoś w komentarzu napisał o Edycie Górniak, a piosenkarka stanęła w jej obronie.
Zobacz wideo

Po tragedii w Gdańsku i śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, Doda wpadła na pomysł zorganizowania koncertu pt. "Artyści przeciw nienawiści". W akcję zaangażowało się wielu polskich wykonawców, w tym m.in. Kasia Nosowska czy Grzegorz Hyży. Zaproszenia Rabczewskiej nie przyjęła m.in. Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska (zobacz TUTAJ).

Doda o Edycie Górniak

W większości inicjatywa Dody została odebrana bardzo pozytywnie, jednak pojawiły się głosy m.in. Karoliny Korwin Piotrowskiej, że może mieć "niecne intencje". Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Także Górniak uznała, że nie dołączyły do grona artystów, bo " jest to wbrew jej filozofii życiowej i w jej odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej".

Zobacz: Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody. Gwiazda nie poparła jej inicjatywy! "To wbrew mojej filozofii życiowej"

Artyści przeciw nienawiściArtyści przeciw nienawiści Instagram.com/ dodaqueen

Po odmowie spadł na nią ogromny hejt, jednak Doda uznała, że jej koleżanka po fachu miała do tego prawo. Choć nie obyło się bez wbicia małej szpilki, gdyż dodała, że "było w tym wiele złości". Teraz znowu stanęła w obronie Górniak i również zrobiła to w swoim stylu. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Hyżym i Nosowską. Ktoś napisał, że:

Edzia gryzie pazury, nerwicy się pewnie nabawiła. No gdzie ona taka naj, a tu nie wpadła na ten pomysł - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Na co odpisała Doda, nawiązując do piosenki Pawła Domagały:

WEŹ NIE HEJTUJ, WEŹ SIĘ PRZYTUL - odpowiedziała.

Niby miło, ale mimo wszystko można poczuć małą szpilkę. Też tak uważacie?

AW

Więcej o:
Komentarze (38)
Doda stanęła w obronie Edyty Górniak. Jednak nie obyło się bez małych uszczypliwości
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 10

  Doda tylko myśli o sobie tu jest jakiś chaczyk że chce występować innymi ludźmi brawo edzia przejdziesz ona jest wyrokiem karnym za szandazem

 • Gość: a

  Oceniono 13 razy 7

  Rabczewska, daj se siana. Na to sie już nikt nie nabierze. Za dobrze cie znamy. Lans ponad wszytsko i za wszelką cenę. inaczej cie nie ma.

 • Gość: hfff

  Oceniono 6 razy 6

  Doda to cwaniara tacy jak ona dzis duzo dominacja żywotna żadna tu inteligencja śród polityków takich pełno .My mamy 3 mózgi ten mózg małpi numer 2 żeby być zrównoważonym zawsze opanowanym nie pskowac jak doda uzywać mózgu numer 3 neokorteks ,tacy ludzie sa inteligentni a nie cwaniaki numer 2 oni zawsze postąpią jak człowiek nie jak małpa .Poczytajcie o mózgu eh wy inteligentni tu pisza

 • Gość: anka

  Oceniono 5 razy 5

  Ktoś Dodzie dobrze doradził. W Polsce wystarczy użyć magicznych słów, lub gestów, że się przeprasza, że się wyciąga do kogoś dłoń, że się wybacza, że się nie ma o nic pretensji, itd., itp., a już cała publika jest twoja. Ja kiedyś tak samo zrobiłam. Narozrabiałam, prowokowałam, a potem zrobiłam pokorną minkę, że przepraszam i że na prawdę nie chciałam, nagłośniłam to odpowiednio i, ludzie, to na prawdę działa! Osobie pokrzywdzonej się jeszcze oberwało od innych, że zawzięta, a ja byłam tą, która wyszła na całość :)

 • Gość: a to dobre...! :D

  Oceniono 4 razy 4

  Hahaha, ta Doda to niezła cwaniara - im bardziej ludzie pojadą na Edytę (za słuszną moim zdaniem decyzję i uzasadnienie), to ona tym bardziej będzie jej "bronić". Ciekawe, co teraz zrobi, jak sądzicie? Da za nią na mszę...?

 • Gość: xDDD

  Oceniono 3 razy 3

  Ona ich wszystkich postawiła pod ściana. Chcą czy nie chcą, muszą grać, że chcą.
  Śmiać mi się chce, jak sobie pomyślę, że ci artyści, którzy wezmą udział w tym koncercie Dody przygryzają wargi, bo muszą udawać, że im się ta inicjatywa podoba :) Nie wierzę, że wszyscy są do tego pomysłu entuzjastycznie nastawieni. Ale kto odmówi, podpisze na siebie wyrok. Na pewno Dodzie w duchu baaardzo dziękują xxDD

 • Gość: fi

  Oceniono 3 razy 3

  Ciekawe, dlaczego się Doda nie przytuliła swego czasu do Agnieszki Szulim-Woźniak-Starak, tylko ją walnęła torebką, buuuuchaaachaaachaaa!

 • Gość: dfasfgg

  Oceniono 2 razy 2

  Faktyczie, wystarczy przeprosić i połasić się, Polska to kraj katolicki, a katoliczki dają się nabierać :D

 • Gość: hellooooo

  Oceniono 1 raz 1

  "Weź się przytul" - ja proponuję, żeby się Doda "przytuliła" do swojej przyrodniej siostry powstałej ze zdrady małżeńskiej jej taty. Tym bardziej, że dziewczyna w niczym nie zawiniła, że pojawiła się na świecie i powiedziała, że nic od Dody nie chce, a więc jest bezinteresowna :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX