Doda stanęła w obronie Edyty Górniak. Jednak nie obyło się bez małych uszczypliwości. "Weź, nie hejtuj"

Doda zaangażowała się w organizację koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Ktoś w komentarzu napisał o Edycie Górniak, a piosenkarka stanęła w jej obronie.
Zobacz wideo

Po tragedii w Gdańsku i śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, Doda wpadła na pomysł zorganizowania koncertu pt. "Artyści przeciw nienawiści". W akcję zaangażowało się wielu polskich wykonawców, w tym m.in. Kasia Nosowska czy Grzegorz Hyży. Zaproszenia Rabczewskiej nie przyjęła m.in. Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska (zobacz TUTAJ).

Doda o Edycie Górniak

W większości inicjatywa Dody została odebrana bardzo pozytywnie, jednak pojawiły się głosy m.in. Karoliny Korwin Piotrowskiej, że może mieć "niecne intencje". Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Także Górniak uznała, że nie dołączyły do grona artystów, bo " jest to wbrew jej filozofii życiowej i w jej odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej".

Zobacz: Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody. Gwiazda nie poparła jej inicjatywy! "To wbrew mojej filozofii życiowej"

Artyści przeciw nienawiściArtyści przeciw nienawiści Instagram.com/ dodaqueen

Po odmowie spadł na nią ogromny hejt, jednak Doda uznała, że jej koleżanka po fachu miała do tego prawo. Choć nie obyło się bez wbicia małej szpilki, gdyż dodała, że "było w tym wiele złości". Teraz znowu stanęła w obronie Górniak i również zrobiła to w swoim stylu. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z Hyżym i Nosowską. Ktoś napisał, że:

Edzia gryzie pazury, nerwicy się pewnie nabawiła. No gdzie ona taka naj, a tu nie wpadła na ten pomysł - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

Na co odpisała Doda, nawiązując do piosenki Pawła Domagały:

WEŹ NIE HEJTUJ, WEŹ SIĘ PRZYTUL - odpowiedziała.

Niby miło, ale mimo wszystko można poczuć małą szpilkę. Też tak uważacie?

AW