Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody. Gwiazda nie poparła jej inicjatywy! "To wbrew mojej filozofii życiowej"

Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody. Piosenkarka nie weźmie udziału w koncercie pt. "Artyści przeciw nienawiści". W poście na Instagramie podała powody tej decyzji.

Śmierć Pawła Adamowicza i wstrząsnęła całym krajem. Tysiące osób uświadomiło sobie, że to tragiczne zdarzenie było podyktowane przede wszystkim nienawiścią, która, niestety, szerzy się w naszym kraju.

Doda postanowiła, że nie będzie siedziała bezczynnie, dlatego też zaapelowała do innych artystów o to, aby zorganizowali wspólnie koncert pod hasłem: "Artyści przeciw nienawiści". Odzew jest niesamowity. Niemalże natychmiast swój udział w akcji potwierdziło kilkadziesiąt wokalistów i nie tylko.

Rabczewska zaapelowała także bezpośrednio do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda jest z tymi dwoma artystkami od lat w konflikcie. Górniak w końcu odpowiedziała.

Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody

Okazuje się, że Edyta nie zareagowała tak entuzjastycznie na pomysł Dody, jak inne gwiazdy. W oświadczeniu, jakie wystosowała na Instagramie czytamy, że organizowanie tego typu akcji, w tym czasie, kiedy Pawła Adamowicza jeszcze nie pochowano, jest nie na miejscu.

W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej.

Jednocześnie zaznacza, że jest to czas, w którym powinniśmy oddać się modlitwie i osobiście przeżywać to, co wydarzyło się przed kilkoma dniami w Gdańsku.

Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z Nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej...

Chylińska nie wystąpi z Dodą

Przypomnijmy, że podobne stanowisko przyjęła Agnieszka Chylińska. Gwiazda także oznajmiła, że nie wystąpi z Dodą. Na Instagramie wystosowała jednoznaczny komentarz.

Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia - napisała piosenkarka na swoim instagramowym profilu.

Co sądzicie o decyzji Edyty Górniak?

KS

Więcej o:
Komentarze (127)
Edyta Górniak odpowiedziała na apel Dody. Gwiazda nie poparła jej inicjatywy!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • java77

  Oceniono 84 razy 52

  wprawdzie nie przepadam za Edytą Górniak.To jednak w tym aspekcie zgadzam się w 100% z nią.To nie czas ani miejsce na taki koncert,kiedy jeszcze szok nie opadł po tym co się stało.A Chylińska trafnie napisała że świat należy zacząć zmieniać od siebie.To bardzo wymowny przekaz dla Dody.Wyobrażam sobie w jakim szoku jest rodzina prezydenta Gdańska.Nie tak dawno też byłem w żałobie.

 • Gość: Kaj

  Oceniono 79 razy 43

  Ten koncert to żałosna próba reanimowania kariery. W tym kraju najlepiej wychodzi lans na trumnach

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 58 razy 38

  Także nie przepadam za Panią Górniak, ale tu się z nią zgadzam. Z tą akcją Dody, to faktycznie trochę wygląda tak, jakby chciała wykorzystać zaistniałą tragedię do nabicia sobie kolejnych punktów jeśli chodzi o popularność i ocieplenie wizerunku.

 • Gość: obiektywnie

  Oceniono 63 razy 29

  Nie jestem fanem Edzi ale zgadzam się i również odnoszę wrażenie, że cala ta akcja dla lansu i promocji

 • Gość: Pwo

  Oceniono 43 razy 23

  Pani Górniak ma rację,Doda próbuje ratować ,,wizerunek,, bardzo prostacką metodą,w pierwszej kolejności powinna przeprosić wszystkie osoby którym ubliżała albo traktowała z pogardą, warto zacząć od jej przyrodniej siostry

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 20

  Dobrze Górniak mówi . Człowiek powinien okazać szacunek zmarłemu . NIE PIOSENECZKA LECZ CISZA I ZADUMA .

 • Gość: gosc

  Oceniono 44 razy 20

  Nie wierzę Dodzie, jest tu drugie dno

 • Gość: aga

  Oceniono 35 razy 13

  To jest skandal! Najwieksza prowokatorka wzywa bo... ma jakies swoje w tym intencje. A co przezywali ludzie zniewazani przez nia ? W ilu sprawach sadowych uczestniczyla. Film dziewczyny z Dubaju to proba zarabiania pieniedzy na najnizszych instynktach. To psucie opinii polskim dziewczynom i naglasnianie marginalnych zjawisk. Tam jest pelno Polakow uczciwie pracujacych w ktorych wszystkich film ten godzi bo pokazuje nas ze zlej strony. Zaden inny narod nie nakrecilby takiego filmu o swoich dziewczynach- jakieby nie byly. A teraz jeszcze siedzi i wzywa do milosierdzia - bo koncert i premiera filmu sie zbliza.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 33 razy 13

  Brawo P,Edyto

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX