Kinga Rusin wspomina swój udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nawiązuje też do rozwodu z Tomaszem Lisem

Kinga Rusin w 2006 roku wygrała 4. edycję "Tańca z Gwiazdami". Po latach wspomina swój udział i nie ukrywa, że był to dla niej trudny czas.

Na profilu na Instagramie Kingi Rusin pojawił się wpis, w którym chyba po raz pierwszy tak szczerze opowiedziała o swoim udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Przyczynił się do tego Stefano Terrazzino, który partnerował dziennikarce, a teraz powraca na parkiet show.

Zobacz wideo

Zobacz: Stefano Terrazzino powraca do "Tańca z Gwiazdami". Już wiadomo, z kim zatańczy. To będzie gorąca para!

"Taniec z Gwiazdami". Kinga Rusin o udziale w programie

Terrazzino udostępnił na Instagramie nagranie ich zmysłowej rumby, którą do dziś pamiętają najwierniejsi fani programu. Tym samym wywołał u Rusin wspomnienia:

Chwila oddechu i wspomnień w tym trudnym i emocjonalnie drenującym czasie. @stefanoterrazzino wraca do programu "TzG" i z tej okazji przypominał swoim fanom naszą rumbę sprzed... 13 lat. Przyznam szczerze, że jej od tamtej pory nie widziałam! Aż łza się zakręciła! Dzięki, Stef! - zaczęła swój wpis.

Dziennikarka wyznała ze szczerością, że nie była przekonana do udziału w show. Był to dla niej trudny czas, rozstała się z mężem, Tomaszem Lisem. Chciała skupić się na tym, co dla niej najważniejsze. Mimo to przyjęła zaproszenie produkcji i jak przyznała, nie żałuje swojej decyzji.

Nie byłam początkowo przekonana do pomysłu tańca przed kamerami. To był trudny dla mnie czas, chciałam się skupić na pracy dziennikarskiej i dzieciach, ale nie żałuję! Coś wtedy we mnie pękło, coś się wyzwoliło i coś naprawdę dobrego zaczęło. Kolejny dowód na to, że nic nie dzieje się bez powodu - zwierzyła się.
 

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy przyznali, że pamiętają ich taniec i to oni byli ich ulubioną parą 4. edycji.

Moja ulubiona taneczna para. Trzymałam kciuki. Wspaniale Pani tańczyła.
To był bez wątpienia przełom, który wyzwolił w Pani stłumioną zmysłowość i kobiecość, której nie znaliśmy my, i śmiem twierdzić, również Pani były mąż. Piękna rumba! 
Jest Pani przykładem, że my kobiety mamy w sobie tę moc... Najpiękniejsza rumba tego programu. Dziękuję bardzo. Pani postawa bardzo mi pomogła przetrwać trudne chwile, które teraz należą do przeszłości - piszą.

Przypomnijmy, że Kinga Rusin i Tomasz Lis rozwiedli się w 2006 roku po 12 latach małżeństwa. Mają dwie córki: Igę i Polę. Dziennikarz związał się z Hanną Smoktunowicz, którą poślubił w tajemnicy w 2007 roku. Jednak ich związek nie przetrwał i rozstali się dwa lata temu. Rusin za to spotkała szczęście u boku Marka Kujawy.

AW