Wojciech Mazolewski i Katarzyna Zawadzka na wakacjach. Ukochana byłego Mai Sablewskiej pozuje w bikini. "Będzie wesele!"

Wojciech Mazolewski od jakiegoś czasu spotyka się z aktorką Katarzyną Zawadzką. Zakochani wybrali się razem na wakacje. Wyglądają na bardzo szczęśliwych i nie ukrywają swojego uczucia. Maja Sablewska poszła już w zapomnienie.

Wojciech Mazolewski i Maja Sablewska kiedyś uchodzili za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Jednak w 2016 roku rozstali się po 5 latach związku. Celebrytka poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie:

Wspaniały mężczyzna powiedział mi dziś... "może nie wiem, czego chcę, ale na pewno wiem, czego nie chcę". Ja też wiem, czego nie chcę... Szkoda życia - napisała.
Zobacz wideo

Wojciech Mazolewski jest szczęśliwie zakochany

Maja Sablewska do tej pory jest sama, w przeciwieństwie do byłego partnera. Wojciech Mazolewski od jakiegoś czasu spotyka się z aktorką Katarzyną Zawadzką, znaną m.in. z "Prawa Agaty", "Listów do M. 3", czy też filmu "Chce się żyć". Po raz pierwszy pojawili się oficjalnie razem pod koniec października, gdy wybrali się na pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Szczęśliwi pozowali na ściance i nie szczędzili sobie czułości.

Teraz zakochani wybrali się na wakacje na Mauritius. Zdjęciami z wypadu chwalą się na Instagramie. Widzimy więc, że sporo czasu spędzają na plaży, spacerując i kąpiąc się w morzu. Na jednym z nich Wojciech Mazolewski trzyma ukochaną Katarzynę Zawadzką w ramionach. Aktorka jest w bikini i prezentuje świetną figurę.

#happy #indianocean #mauritius #together - czytamy w poście.

Fani pary nie ukrywają, że bardzo cieszą się ich szczęściem:

Piękne zdjęcie.
Będzie wesele!
Aż miło się patrzy.
Ale bajka - piszą.
 

Musimy przyznać, że świetnie razem wyglądają. Trzymamy kciuki za nich. A Waszym zdaniem pasują do siebie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.