Znana lekarka oceniła twarz Mai Sablewskiej i wypunktowała, co sobie zmieniła. Spodziewaliście się, że było tego aż tyle?

Maja Sablewska głośno mówi o tym, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Jej twarz dzisiaj znacznie się różni od tej, jaką miała na początku swojej kariery w mediach. Lek. dent. Anna Adamczyk, znana na Instagramie jako "lekarka_w_wielkim_miescie", wypunktowała, jakim zabiegom poddała się Sablewska.
Maja Sablewska Maja Sablewska Instagram.com/majasablewska

Maja Sablewska o poprawianiu urody

Maja Sablewska długo nie przyznawała się do tego, że poprawia urodę. Twierdziła, że swój nowy wygląd zawdzięcza diecie, która zmieniła jej rysy twarzy. Dopiero w 2017 roku odważyła się wyznać, że zdecydowała się skorzystać z pomocy fachowców. Opowiedziała o tym w jednym z wywiadów:

Nie akceptowałam siebie. Przez długi czas wydawało mi się, że nie jestem kobieca, że jestem "męskim typem" i nie pokocha mnie żaden facet. Eksperymentalnie korzystałam z medycyny estetycznej, aż dwa lata temu doszłam do momentu, kiedy powiedziałam sobie: stop. Chciałam poczuć swoją wartość, swoją naturalność. Przyszedł czas, kiedy zrozumiałam, że najważniejsze to odnaleźć siebie w sobie.

Anna Adamczyk na swoim profilu na Instagramie wypunktowała wszystkie zmiany, jakie dostrzegła u Mai Sablewskiej. Zobaczcie, co wymieniła. 

Maja Sablewska Maja Sablewska Instagram.com/ lekarka_w_wielkim_miescie

Wymodelowanie brody kwasem

W pierwszym punkcie lekarka zwróciła uwagę na brodę Sablewskiej, którą miała wymodelować kwasem hialuronowym. W jakim celu to zrobiła?

Jeśli borykacie się z wadą dotylną ( zgryzu) wymodelowanie brody kwasem hialuronowym pozwala uzyskać prawidłową harmonię dolnego odcinka twarzy w stosunku do 2-óch pozostałych. W przypadku Mai widoczna jest zmiana w tym obszarze - napisała Anna Adamczyk.
Maja Sablewska Maja Sablewska Instagram.com/ lekarka_w_wielkim_miescie

Powiększenie ust

Maja Sablewska zdaniem Adamczyk powiększyła także usta kwasem hialuronowym. Co prawda nigdy nie były one małe, jednak po latach zyskały wyraźną objętość.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym. Pani Maja swoje naturalne usta ma duże. Na kolejnych zdjęciach widać, że zyskały dodatkową objętość - zauważyła lekarka.

Jednak celebrytka rok temu zaprzeczyła, że powiększa usta. W wywiadzie dla portalu jastrząbpost.pl tłumaczyła, że "cały czas są takie same".

Moje usta są cały czas takie same. To jest kwestia makijażu, a czasami lepszego, gorszego dnia, a czasami świateł, które na ściance są lepsze albo gorsze. Szczerze? Ja nie mam czasu, żeby się przejmować tym - powiedziała w wywiadzie.

Maja Sablewska Maja Sablewska Instagram.com/ lekarka_w_wielkim_miescie

Modelowanie policzków/ kątów żuchwy?

Lekarka zastanawia się też, czy Maja Sablewska przypadkiem nie wymodelowała policzków lub kątów żuchwy. Potwierdziła to kiedyś Sablewska w programie "Small Talk", w którym opowiedziała, że chętnie poddaje się zabiegom, które "fajnie wydobywają kości policzkowe".

Bardzo lubię taki zabieg, który jest połączeniem Icoone'a, czyli takiej maszyny, która stymuluje pracę i skórę twarzy. Fajnie wydobywa później kości policzkowe. To też jest bardzo fajne dla kobiety. Ja później wychodzę z zabiegu i uwielbiam jak mam kości policzkowe. Zawsze miałam wrażenie, że moja twarz jest jak księżyc w pełni - wyznała Sablewska.
Maja Sablewska Maja Sablewska KAPIF.pl, Instagram.com/ sablewska

Operacyjna korekta nosa

Maja Sablewska nie raz była posądzana o operacyjną korektę nosa. Na wszystkie donosy o korzystaniu z pomocy chirurga odpowiadała, że nigdy nie używała skalpela do poprawiania urody i jest zwolenniczką medycyny estetycznej.

Nigdy w życiu nie używałam skalpela do poprawiania urody. Jestem zwolenniczką medycyny estetycznej. Mam zaprzyjaźnionego lekarza, u którego pięć lat temu powiększyła usta, a kilka miesięcy temu robiłam botoks. Nie lubię ściemniać - powiedziała kiedyś magazynowi "Show".
Maja Sablewska powiększyła usta? Maja Sablewska powiększyła usta? fot.Instagram/sablewska

Botoks

Maja Sablewska nie ukrywa, że lubi korzystać z botoksu. Uważa też, że inne gwiazdy powinny się do tego przyznać. Zdaniem lekarki użyła go na lwią zmarszczkę, zmarszczki poprzeczne czoła oraz kurze łapki. 

Maja Sablewska Maja Sablewska Instagram.com/ sablewska

Wypełnienie nierówności na czole

Drobnej korekcie poddawane jest także czoło celebrytki:

Jeśli mamy nierówności na czole, możemy pokusić się o wypełnienie ich kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem. Pamiętając, że jest to bardzo wymagająca okolica - napisała Adamczyk.
Maja Sablewska Maja Sablewska Instagram.com/ sablewska

Dbanie o skórę odpowiednimi preparatami

Poza tym Sablewska ma też korzystać z zabiegów, które mają na celu poprawić wygląd skóry:

Przy tych wszystkich zabiegach nie zapominajmy o skórze. Jeśli mamy dobrą podstawę, to w późniejszym okresie mniejsze ilości preparatu wystarczą do subtelnych korekt. Osocze bogatopłytkowe - moje ulubione - dodała lekarka.


KAPIF.pl

Maja Sablewska
Instagram.com/ sablewska

Więcej o: