Mazolewski i Zawadzka oficjalnie potwierdzili związek wspólnymi zdjęciami. Para spędziła razem Święta! "No i dorwałeś tego anioła"

Wojtek Mazolewski i Katarzyna Zawadzka opublikowali wspólne zdjęcia i tym samym potwierdzili związek. Zakochani spędzili razem Boże Narodzenie.
Zobacz wideo

Przez kilka lat Wojtek Mazolewski był partnerem Mai Sablewskiej. Para na zmianę rozstawała się i schodziła. Jednak na początku minionego roku okazało się, że ich drogi rozeszły się na dobre.

Wojtek Mazolewski ma nową partnerkę

Tymczasem przed dwoma miesiącami muzyk zaskoczył wszystkich pojawiając się na pokazie Macieja Zienia w towarzystwie Katarzyny Zawadzkiej. Para nie szczędziła sobie uczuć i wszystko wskazywało na to, że są w sobie zakochani po uszy.

Okazuje się, że z biegiem czasu nic się nie zmienia. Wręcz przeciwnie. Wojtek i Katarzyna postanowili oficjalnie potwierdzić swój związek publikując w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia. Na profilu aktorki pojawiło się selfie z ukochanym i wymownym serduszkiem w podpisie. Mazolewski dodał z kolei fotografię zrobioną w okresie świąt. Widzimy na niej nie tylko Zawadzką, ale i nastoletniego syna muzyka. 

Mazolewski i Zawadzka potwierdzili związek ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Wygląda na to, że ich relacja się rozwija i robi się naprawdę poważna, skoro spędzili ze sobą Boże Narodzenie. Tak trzymać! Życzymy powodzenia!

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.