Wojtek Mazolewski już nie myśli o Mai Sablewskiej. Na pokazie Zienia zjawił się z nową partnerką. To popularna aktorka!

Wojtek Mazolewski znów zakochany. Nową partnerką muzyka jest aktorka, Katarzyna Zawadzka.

W piątek odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Na imprezie zjawiło się wiele polskich gwiazd, m.in Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Warnke. Jednak tym razem fotoreporterzy największą uwagę skupili na Wojtku Mazolewskim, który przyszedł na pokaz w towarzystwie nowej partnerki.

Wojtek Mazolewski z nową partnerką

Okazuje się, że nową dziewczyną muzyka jest Katarzyna Zawadzka, aktorka, znana m.in z "Prawa Agaty", "Listów do M. 3", czy też filmu "Chce się żyć", gdzie zagrała u boku Dawida Ogrodnika.

Zakochani trzymali się za ręce i nie odstępowali się na krok.

Wojtek Mazolewski z nową partnerką ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Wszystko wskazuje na to, że muzyk odciął się już od Mai Sablewskiej i postanowił ułożyć sobie życie u boku innej kobiety. Przypomnijmy, że na początku roku stylistka udzieliła wywiadu magazynowi "Gala". W rozmowie poruszyła temat Wojtka i rozstania z nim.

Nie wiem, czy smutne. Jak patrzę z perspektywy czasu, to myślę, że to dla mnie dobre. Wiele razy podejmowałam decyzje o rozstaniu z mężczyznami, z przyjaciółmi czy partnerami biznesowymi. Wiadomo, że najtrudniejsze rozstania to te, gdzie jest miłość. A jeszcze trudniej, kiedy zdajesz sobie sprawę, że kogoś kochasz, ale nie potrafisz z nim żyć. Wtedy trzeba podjąć decyzję, żeby nie niszczyć życia sobie i drugiej osobie - powiedziała.

Jak Wam się podoba nowa para polskiego show-biznesu?


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.