Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska już się rozstali? Wskazuje na to kilka faktów. Mamy też komentarz dziennikarki

Jacek Borkowski rozstał się z Pauliną Koziejowską? Jest kilka dowodów, które mogłyby na to wskazywać.

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja, iż Jacek Borkowski spotyka się z dużo młodszą prezenterką telewizyjną, Pauliną Koziejowską. Ich znajomość rozwijała się w ekspresowym tempie. Zakochani swoim szczęściem chętnie dzielili się w mediach społecznościowych. Teraz jednak coś uległo zmianie, gdyż Jacek nie pokazuje się już u boku Pauliny. Czyżby para postanowiła się rozstać?

Zobacz wideo

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska już się rozstali?

Pierwszym dowodem, który mógłby potwierdzać te medialne doniesienia jest fakt, iż zarówno Borkowski, jak i Koziejowska usunęli z sieci wiele wspólnych zdjęć. Na ich profilach pozostały głównie te fotografie, na których możemy zobaczyć Paulinę z Jackiem w towarzystwie jego dzieci. Dodajmy, że jeszcze pewien czas temu dziennikarka zapewniała swoim obserwatorom na Instagramie liczne relacje z jej życia, w których to często pojawiał się właśnie Borkowski. Obecnie nie możemy już doświadczyć takich widoków. 

Za inny dowód, który miałby potwierdzać plotki na temat rozstania pary możemy uznać filmy, jakie w ostatnim czasie Borkowski zamieszczał na swoim Facebooku. Jak możemy zauważyć, na jego twarzy zagościło pewne strapienie.

Smutno mi... - napisał pod jednym z filmów. 

Paulina Koziejowska komentuje 

O komentarz w sprawie doniesień dotyczących ich rozstania poprosiliśmy Paulinę Koziejowską. Dziennikarka nie chciała jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi w tym temacie.

Nie chcę o tym rozmawiać - wyznała. 

Myślicie, że Jacek i Paulina rzeczywiście postanowili się rozstać?

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.