Jacek Borkowski ma nową partnerkę. To znana pogodynka! Aktor napisał dla niej wiersz "Od pocałunków usta zmęczone..."

Jacek Borkowski nie ukrywał, że szuka dużo młodszej od siebie partnerki. Jak się okazuje, dopiął swego. Aktor od miesiąca spotyka się z młodszą o 23-lata pogodynką.

Wszystko wskazuje na to, że Jacek Borkowski znalazł nową partnerkę. Od śmierci jego żony na początku 2016 roku, w mediach kilkukrotnie pojawiały się plotki o romansach aktora, żaden z nich nie przetrwał jednak próby czasy. Miesiąc temu Borkowski zdradził, że jego nowa dziewczyna powinna być młodziutka. Dlaczego? Sam przyznał, że "jak brać, to nie z second handu".

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska

Takie uprzedmiotowianie kobiet najwyraźniej nie zraziło nowej partnerki Jacka Borkowskiego. Od miesiąca spotyka się on z Pauliną Koziejowską - pogodynką Nowej TV i współprowadzącą program ''Bywanie na dywanie''. Zgodnie z oczekiwaniami aktora, jego nowa dziewczyna jest sporo młodsza. Borkowski ma 59 lat, Koziejowska 36. Dzieli ich zatem ponad dwie dekady! Różnica wieku nie wydaje się być jednak żadnym problemem dla zakochanych.

JACEK BORKOWSKI Z NOWĄ PARTNERKĄ. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Jak donosi "Super Express", aktor i pogodynka poznali się na początku września podczas premiery okularów Paprocki&Brzozowski. Od tamtej pory są niemal nierozłączni. Póki co Jacek Borkowski nie chce opowiadać za wiele o swoim nowym związku.

Nie mam problemu z opowiadaniem o sobie, ale tym razem zamilknę. Jeszcze coś palnę przez przypadek i popsuję tę relację. A to się dopiero rodzi i jest magicznie… - powiedział w rozmowie z "Super Expressem".

Nieco śmielej o relacji wypowiada się Paulina Koziejowska.

Poznaliśmy się jakiś czas temu. Bardzo się polubiliśmy. Lubimy spędzać ze sobą czas, czasem się spotykamy, a co będzie, czas pokaże… Mamy wiele wspólnych tematów, dobrze się ze sobą czujemy. Jacek jest świetnym facetem.

Jacek Borkowski napisał wiersz dla nowej partnerki

Aktor może i nie chce udzielać wywiadów o nowym związku, ale to nie oznacza, że kryje się ze swoimi uczuciami do młodej pogodynki. W tym tygodniu napisał nawet wiersz dla Koziejowskiej. Swoim dziełem pochwalił się a Facebooku.

Jesienna dziewczyna, jabłka czerwone i od pocałunków usta zmęczone - pisze w swoim wierszu Borkowski

Wygląda na to, że Jacek Borkowski naprawdę się zakochał. Spodziewaliście się po nim takiego romantyzmu?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: