Borkowski ponownie zakochany. Ich historia jest bardzo romantyczna. "Wróciłem do domu uskrzydlony"

Jacek Borkowski po traumatycznej dla niego śmierci żony, spotkał nową miłość. Aktor nie ukrywa, że po okresie żałoby jest wreszcie szczęśliwy.

Na początku 2016 roku Jacek Borkowski został wdowcem. Jego ukochana żona, Magdalena Gotowiecka, zmarła na raka. Aktor mocno przeżył jej śmierć, jednak okres żałoby ma już za sobą. Na Facebooku zaczął umieszczać zdjęcia, na których towarzyszy mu brunetka.

59-latek nie ukrywa swojego szczęścia. Uważa, że trafił na kobietę inteligentną i taką, która wie, czego chce od życia. Jak zaczęła się ich znajomość? Otóż Katarzyna z Trójmiasta napisała do niego wiadomość, a on jej nie zignorował.

- No i co. Zaczęliśmy rozmawiać, dotarło do mnie, że mam do czynienia z inteligentną kobietą, która wie, o co w życiu chodzi - tłumaczył w rozmowie z "Super Expressem".

Jacek BorkowskiJacek Borkowski East News,Forum

Niedawno doszło do ich pierwszego spotkania. Aktor wsiadł w samochód i pojechał ją poznać. Bardzo miło spędzili czas, spacerowali po plaży. Nie ukrywa, że czas spędzony z Katarzyną go uskrzydlił.

- Nie zastanawiałem się długo, wsiadłem rankiem w auto i po południu byliśmy już na spacerze, na plaży. Niesamowite uczucie. Wróciłem do domu uskrzydlony - opowiadał.

Zdradził także kilka szczegółów ze wspólnie spędzonych chwil. Wyznał, że kobieta zrobiła na nim wyjątkowe wrażenie, gdyż jest przede wszystkim "normalna" i nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

- To była prawdziwa randka z prawdziwą kobietą. Od dawna nie miałem z kim rozmawiać, ale to się zmieniło. Los postawił na mojej drodze dziewczynę, która jest przede wszystkim normalna, ma naturalne usta i brwi i to coś, czego nie da się opisać. To trzeba poczuć - chwali nową ukochaną.

Najwidoczniej do aktora po raz kolejny uśmiechnęło się szczęście. Trzymamy kciuki za jego nową miłość.

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Jacek Borkowski ponownie zakochany. Ich historia jest bardzo romantyczna. "Niesamowite uczucie. Wróciłem do domu uskrzydlony"
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Przecież to jest Katarzyna Jamróz

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 5 razy 3

  Ten typ mężczyzn tak już ma,

 • Gość: kk

  Oceniono 5 razy 3

  Jak to jest Katarzyna Jamróz, a na to zdjęcia wskazują, to z tymi zabiegami medycyny estetycznej, to raczej pudło, bo niby skad się jej te kości policzkowe wzięły, których na fotach sprzed kilku lat nie miała, albo "rosnąca" górna warga? Poddaje się zabiegom, ale robi to z umiarem, więc takim oświadczeniem Borkowski zrobił jej niedźwiedzią przysługę,, bo teraz wszyscy będą się jej dokładnie przyglądac i porównywać zdjęcia:)))

 • Gość: ot co...

  Oceniono 3 razy 3

  czy to K.J-z ?

 • Gość: Zofia

  Oceniono 3 razy 1

  Starowinka z niego i cos dzieci zaniedbuje ostatnio.

 • Gość: M.

  Oceniono 1 raz 1

  To że wspomina o tej jej naturalności sugeruje że po śmierci żony oblegały go jakieś stuningowane desperatki. Współczuję. To tylko dowód, że mężczyźni głupi nie są i tęsknią za naturalnością. Przemyślcie to drogie panie zanim skoczycie do salonu na kolejną "poprawkę" swej urody.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 1

  Tylko desperatka moglaby się związać z tym panem

 • Gość: Lola

  0

  Które to już zęby zjadł na tych paniach?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX