Polski DJ w grudniu spowodował śmiertelny wypadek. Teraz sąd wydał wyrok. Spędzi w więzieniu prawie 5 lat

Dorian T., DJ posługujący się pseudonimem Tom Swoon w grudniu spowodował śmiertelny wypadek. Teraz został skazany na 4 lata i 8 miesięcy więzienia.

DJ Tom Swoon w grudniu ubiegłego roku spowodował wypadek samochodowy między Goleniowem a Szczecinem. Podczas jazdy samochodem był pod wpływem alkoholu. W wyniku zderzenia zginął mężczyzna, w którego auto wjechał Dorian T. Mężczyzna osierocił trójkę dzieci.

Tom Swoon trafił do więzienia

Teraz sąd w Goleniowie wydał wyrok w tej sprawie. Muzyk został skazany na 4 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Prokurator domagał się dla Doriana T. 7 lat wiezienia.

Oskarżony jednak chciał dobrowolnie poddać się karze. Jego obrońcy zaproponowali 4,5 roku w więzieniu i przedstawili w sądzie list od burmistrza Goleniowa, który w 2015 roku dziękował chłopakowi za rozsławienie miasta.

Ostateczną decyzją sądu, DJ w więzieniu spędzi 4 lata i 8 miesięcy, a dodatkowo musi zapłacić rodzinie ofiary 280 tysięcy złotych. Stracił też dożywotnio prawo jazdy. Wyrok jest nieprawomocny.

Tom Swoon spowodował wypadek w 2017 roku

W grudniu 2017 roku Dorian T. doprowadził do wypadku w Kliniskach Wielkich, w połowie drogi między Goleniowem a Szczecinem. Muzyk poruszał się z ogromną prędkością i uderzył w tył jadącego lewym pasem samochodu. Badania alkomatem wykazały, że miał wówczas 2 promile alkoholu.

Jak zapewniał później na sali sądowej, nie pamiętał wiele z dnia, w którym doszło do tragedii. Nie umiał też wytłumaczyć, dlaczego prowadził samochód po alkoholu. W czerwcu tego roku opublikował w sieci list z przeprosinami dla rodziny ofiary. Poinformował też swoich fanów, że jego kariera pod pseudonimem Tom Swoon dobiegła końca.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (26)
Tom Swoon trafił do więzienia. DJ pod wpływem alkoholu spowodował śmiertelny wypadek
Zaloguj się
 • zielony_jamnik

  Oceniono 6 razy 6

  Jeśli tylko nie zdecyduje się na "grypserę", to wypuszczą go za dobre sprawowanie po odsiedzeniu połowy wyroku.
  2 lata i 4 miesiące to śmieszny wyrok za odebranie komuś życia. Nawet nieumyślnie. Trzeba pamiętać, że nieumyślnie nie oznacza bez winy. Jego winą była jazda po pijaku. Gdyby nie wsiadł pijany za kółko to by nie zabił.

 • Gość: Magiczny trufel

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie, popatrzcie na inne wyroki za przestępstwa tego typu, rzadko kiedy jest wiezienie !!! Zwykle są zawiasy, pewnie by je dostał, gdyby był dzieciaty

 • bonenecklace

  Oceniono 5 razy 3

  Piszecie, jakby to był powód do dumy z wyroku? 5 lat za zabicie człowieka pod wpływem alkoholu i zniszczenie życia rodziny na zawsze. 10 lat to minimum przyzwoitości w takich sprawach. Jaki to daje przykład innym? Czy to ma być czynnik odstraszający? Wyrok jest nieprawomocny czyli pewnie jeszcze mu coś skrócą, a jak nie to na pewno całej kary nie odsiedzi w więzieniu. Zresztą wyobrażam sobie jaki rodzaj odsiadki to będzie - kablówka itp.

 • lieft

  Oceniono 5 razy 3

  To za zabicie człowieka jest tylko 5 lat? super, czyli jak rozumiem opłaca się regulowac samemu rachunki

 • Gość: As

  Oceniono 13 razy 3

  Nawet za niski ale dobrze, ze pojdzie siedziec. Ci ktorzy jezdza po pijaku i jeszcze zabijaja powinni dostawać co najmniej 10 lat. Chociaz gdyby to byl ksiadz to zostalby przeniesiony do innej parafii, a gdyby byl w Pisie to oskarzony zostalby ten ktory zginal, natomiast pijany pisowski kierowca dostalby jeszcze jakas dobra fuche i z dobra pensja.

 • pritchard

  Oceniono 2 razy 2

  Będzie teraz kręcił płytą na męskich imprezach

 • Marek Marek

  Oceniono 4 razy 2

  to jest chore. morderca dostaje 5 lat tylko. Zamordowal ojca trójki dzieci. One już nigdy nie będą miały ojca. matka może stanąć na rzęsach, ale brak ojca wpłynie na ich życie dramatycznie.
  Dostaną tylko marne grosze a ten morderca odisedzi 5 lat i będzie cieszył się życiem.
  Skandal.
  Dostał papugę i wybronił się

 • inny_wolny_login

  Oceniono 20 razy 2

  Dorian brat Dżesiki o wszysko jasne.
  Zawód: DJ (Durny Janusz)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX