Malinowska wypoczywa nad Bałtykiem. Figura piękna, ale fani chcą też wiedzieć, skąd kostium. Jest z... Tesco!

Karolina Malinowska wypoczywa w nadmorskim Pobierowie. Aktorka pochwaliła się zdjęciem w stroju kąpielowym i przy okazji przyznała, że kupiła go w Tesco.

Karolina Malinowska wypoczywa nad polskim morzem, a dokładnie we wsi Pobierowo. Modelka pochwaliła się z tej okazji zdjęciem w kostiumie kąpielowym, podkreślając w ten sposób swoja figurę. 

Karolina Malinowska w kostiumie kąpielowym 

Karolina Malinowska udostępniła na swoim Instagramie (nagranie w górnej części tego artykułu) i Insta Stories zdjęcia i nagrania, na których chwali się ciałem w kostiumie kąpielowym. 

Sama Malinowska opatrzyła fotografię jedynie skromnym podpisem:

Klimat retro... polskie morze. #love #summer #beach #gotiger #pobierowo #instagood #lato #sun #sea.

KAROLINA MALINOWSKA W STROJU KĄPIELOWYM. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Fani komplementują Malinowską 

Pod zdjęciem 36-letniej żony Oliviera Janiaka szybko pojawiło się wiele komentarzy z komplementami oraz uwagami, że aktorka nie wygląda na swój wiek:

Klimat retro, ale dziewczyna 18-stka i to jest super!
Wyglądasz seksi, jak 18-latka! 
Jakie długie nogi!
Piękna figura.

Malinowska w stroju kąpielowym z Tesco

Uwagę fanów przykuły nie tylko nogi i figura Malinowskiej, ale też jej kostium kąpielowy. Jedna z fanek wprost zapytała, gdzie modelka go kupiła. Malinowska na to pytanie udzieliła szczerej odpowiedzi i wyznała, że strój znalazła w Tesco! 

Sprawdziliśmy ceny kostiumów kąpielowych oferowanych przez tę sieć sklepów. Są w bardzo przyzwoitych cenach - najdroższy jednoczęściowy w aktualnej ofercie kosztuje 69,99 zł. 

To nie pierwszy raz kiedy Malinowska pokazuje się w ubraniach tańszej marki. Modelka jest zwolenniczką zakupów w przyzwoitych cenach - często kupuje w takich sieciówkach, jak np. Reserved, Zara czy CCC.

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.