Marina Łuczenko-Szczęsna jest na diecie dla karmiących matek. Znana lekarka skomentowała posiłek piosenkarki

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała na Instagramie, co je po porodzie. Blogerka znana jako Mama Lekarz zaapelowała do piosenkarki i obaliła mit, że karmiące matki muszą być na specjalnej diecie.

Marina Łuczenko-Szczęsna 30 czerwca urodziła swoje pierwsze dziecko, syna Liama. Od tamtego momentu dodała już dwa zdjęcia dziecka, a teraz pokazała, co je po porodzie.

Marina Łuczenko-Szczęsna na diecie po porodzie

Wokalistka skorzystała z cateringu. Zdecydowała się na posiłki proponowane przez Annę Lewandowską. Wiele osób mogło pomyśleć, że Łuczenko-Szczęsna dwa tygodnie po urodzeniu dziecka stara się wrócić do sylwetki sprzed ciąży, dlatego zdecydowała się na dietę. Okazuje się, że to nie dieta odchudzająca, a dla karmiących matek.

Marina Łuczenko-Szczęsna wraca do formy po ciąży?Marina Łuczenko-Szczęsna wraca do formy po ciąży? Instagram/marina_official

Mama Lekarz komentuje dietę Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Dominika Wojsz, która prowadzi bloga "Mama Lekarz" zwróciła się do Mariny i odniosła się do jej diety. Wojsz znana jest z tego, że obala mity dotyczące macierzyństwa. Tak też było i tym razem. Lekarka zaznaczyła, że Marina zupełnie niepotrzebnie zrezygnowała ze spożywania swoich ulubionych dań i zastąpiła je innymi na czas karmienia piersią. Wszystko wyjaśniła w swoim wideo, które możecie u nas zobaczyć.

Mama Lekarz doceniła jednak to, że piosenkarka publicznie przyznała, że małego Liama karmi piersią. Według Wojsz bardzo mało kobiet się na to decyduje. Poprosiła też swoje obserwatorki, by te oznaczyły na Instagramie profil Mariny, żeby mogła zobaczyć jej nagranie.

Myślicie, że Marina jeszcze podzieli się tym, co je, czy raczej będzie chciała uniknąć komentarzy dotyczących jej diety i macierzyństwa?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.