Agnieszka Sienkiewicz ma problemy finansowe. Sklep aktorki serialu "Przyjaciółki" może upaść

Agnieszka Sienkiewicz ma problemy biznesowe. Jej sklep z ubraniami i akcesoriami dla dzieci może zostać zamknięty. Aktorka nie radzi sobie z interesami.

Agnieszka Sienkiewicz, aktorka serialu "Przyjaciółki", rok temu otworzyła w Łodzi sklep z ubraniami i artykułami dla dzieci. Tym samym Sienkiewicz podjęła spore ryzyko, bo aktorka nie była specjalistką w dziedzinie ekonomii i rynku odzieży dziecięcej

Jednak entuzjazmu nie brakowało. 

"Ja kobietą pracująca jestem, żadnej pracy się nie boję". Gdyby mi ktoś kiedyś powiedział, że będę spędzała majowy weekend na liczeniu marży, cen netto i brutto, pakowaniu paczek i składaniu zamówień, to delikatnie mówiąc nie uwierzyłabym - napisała jakiś czas temu Agnieszka Sienkiewicz na swoim Instagramie. 
 

Agnieszka Sienkiewicz ma problemy w interesach 

Agnieszka Sienkiewicz podjęła decyzję o założeniu sklepu dosyć emocjonalnie. Jej sklep upadnie jeśli nie znajdzie na niego nowych pomysłów. 

Agnieszka chciała założyć przyjazne miejsce dla wszystkich młodych mam. Działała sercem, teraz musi posłuchać rozumu, realnie spojrzeć, że to biznes, który musi zarabiać, inaczej upadnie - zdradza tygodnikowi "Świat i ludzie" osoba z otoczenia Sienkiewicz

"Przyjaciółki" zabierają Agnieszce Sienkiewicz za dużo czasu

Agnieszka Sienkiewicz mieć też czas, by prowadzić swój biznes, a tego aktualnie jej brakuje. Rola Dorotki z serialu "Przyjaciółki" jest bardzo angażująca. Sienkiewicz spędza na planie bardzo dużo czasu, przez co zaniedbuje interesy. 

Agnieszka Sienkiewicz przyznała, że prowadzenie sklepu to spore wyzwanie i wymaga od niej pełnego zaangażowania, umiejętności biznesowych. Gdy weszła na plan kolejnego sezonu "Przyjaciółek" musiała trochę odpuścić -czytamy na portalu Super Seriale. 

W prowadzeniu sklepu pomaga jej bardzo mąż - Mikołaj Gauer oraz wspólniczka Joanna Osyda, z którą grała kiedyś w "M jak miłość". Może oni znajdą pomysł na lepszy biznesplan i trochę więcej czasu by rozwijać biznes?

AG

Zobacz wideo
Więcej o: