Sienkiewicz pozuje bez makijażu. Powód? "Mam dość oglądania wyidealizowanych zdjęć". Fanki: Bardzo mądry wpis

Agnieszka Sienkiewicz ma dość idealnie wyretuszowanych zdjęć prezentowanych przez gwiazd na Instagramie. Trudno nie zgodzić się z jej słowami.

Agnieszka Sienkiewicz chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Dodaje zdjęcia z planów zdjęciowych, podróży czy sesji zdjęciowych. Nie brakuje też jej fotografii bez makijażu. Takie zdjęcia nie pojawiają się często u innych gwiazd.

Aktorka w jednym z ostatnich wpisów wyznała, że lubi korzystać z Instagrama i dzielić się z fanami swoim życiem, ale nie zamierza nikogo oszukiwać.

Lubię Instagram, ale przyznam, że mam już coraz bardziej dość oglądania wyidealizowanych, wyretuszowanych, wyfiltrowanych i wygładzonych zdjęć - zaczęła.

Dalej zaczęła wymieniać, co można odnaleźć na wielu profilach, jednak nie u niej.

Może u Was każde śniadanie podane jest do łóżka wraz z najnowszym numerem Vouge'a i bukietem kwiatów. Może i Wy codziennie rano macie oczy jak bohaterki japońskiej Mangi z rzęsami zahaczającymi o brwi. Może i Wy co dzień rano jesteście na siłowni, a po godzinie treningu na czole nie widać ani kropli potu. Jeśli tak wygląda Wasza rzeczywistość, zżera mnie zazdrość - moja wygląda zupełnie inaczej - pisała dalej.
 

Sienkiewicz zdradziła, jak wygląda jej życie poza Instagramem.

Śniadanie w biegu, oczy rano mam raczej, jak panda po resztkach tuszu, a na siłownie chodzić mi się nie chce. Lubię moje zmarszczki, bo to moja historia, moje życie. Nie chcę udawać, że ich nie ma ani że zawsze jestem wypoczęta i fit. Wiadomo, że każdy z nas pokazuje tu tylko część swojego życia, są sfery (i to naturalne), które chcemy i nawet powinniśmy zachować tylko dla najbliższych. Ale mówię stanowcze "nie" kreowaniu świata, który ma więcej wspólnego z "Dynastią" niż z życiem każdej z nas! - zakończyła.

Jak można się domyślić, wiele internautek zgodziło się z jej słowami.

Bardzo mądry wpis. Zgadzam się w 100%.
Brawo dziewczyno, dobrze piszesz!
Pięknie napisane. W punkt!

My również jesteśmy tego zdania, co fanki aktorki. Brawo za dystans!

MT

Więcej o: