To naprawdę Esmeralda Godlewska?! Zdjęcie wprawia w zmieszanie. "Wierzyć się nie chce"

Esmeralda Godlewska jest mistrzynią photoshopa. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, to zobaczcie poniższe zdjęcia.

Siostry Godlewskie nie przestają zaskakiwać. Jeśli myśleliście, że nie ma nic gorszego niż kolędy w ich wykonaniu, to się myliliście. Śpiewać nie potrafią - to fakt. Okazuje się, że przerabiać zdjęć też nie potrafią. Przynajmniej nie z umiarem.

Esmeralda Godlewska przerabia swoje zdjęcia

Esmeralda już raz dała popis umiejętności w programie graficznym. Pokazała, jak nieudolnie wyszczupliła swoją talię i nogi. Na tym nie poprzestała. Ona wyszczupla całe ciało, a w rzeczywistości jest nie do poznania! Profil instagramowy "Celebritygram" opublikował zaskakujące zdjęcia Godlewskiej.

Esmeralda Godlewska Instagram vs rzeczywistość

Internauci są zszokowani jej wyglądem. Czyżby Esmeralda znacznie przybrała na wadze? Oczywiście to nic złego, ale po co aż tak drastycznie zmieniać swój wygląd w programie graficznym.

Masakra! Jak ona tak wygląda, to aż się wierzyć nie chce.

O matko! Wiedziałam że jej insta nieco odbiega od reality ale żeby aż tak?

>>ESMERALDA GODLEWSKA - ZDJĘCIA<<

Siostry Godlewskie kiedyś

Fani wątpią, że to jedna z sióstr Godlewskich. Nie są w stanie uwierzyć, że w teledysku do piosenki, którą nagrały na mundial wygląda szczupło. Zdjęcie faktycznie wprawia w zmieszanie. Pojawiły się też głosy, że są to archiwalne fotki. 

Kto to jest? Pytam serio bo myślałam że to Godlewska ale chyba nie. 

Przecie na mundial normalnie wyglądała.

Jestem w szoku ze tyle czasu chce jej się marnować na przeróbkę.

Niemożliwe. Może kiedyś tak wyglądała?

Może faktycznie jedno ze zdjęć jest archiwalne, ale przecież są też fotki z kręcenia klipu na mundial, na których też nie wygląda jak na Instagramie. Przypomnijmy też, jak wyglądała w wieku 18 lat. Co o tym myślicie? Z jakiego momentu w jej życiu są zdjęcia na Celebritygram?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.