No i wpadła! Esmeralda Godlewska wyszczupla się na zdjęciach. "Fale Dunaju dają o sobie znać". Przyjrzyjcie się dokładnie

Esmeralda Godlewska najwyraźniej lubi majstrować przy własnych zdjęciach. Teraz instagramowy profil "Deynnps" dopatrzył się wyszczuplania przez nią talii i nóg.

Esmeralda Godlewska w miniony sobotni wieczór postanowiła wybrać się wraz z siostrą, Małgorzatą Godlewską, do jednej z warszawskich restauracji. Zdjęciem z lokalu (na którym pozuje w kusej sukience) pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie. 

Cudowny wieczór z siostrą. Można być rzec randka - napisała pod fotografią Godlewska.. 

 

Instagramowy profil "Deynnps", który zasłynął z obnażania prawdy o celebrytach słusznie dopatrzył się ingerencji programu graficznego przy zdjęciu Godlewskiej.

Śmiało możemy przyznać, iż Esmeralda Godlewska jest mistrzynią Photoshopa. Fale Duuuuunaju na każdym zdjęciu dają o sobie znać. Postaraj się bardziej, Monika - napisali pod fotografią.

Śpiewająca siostra ma wyjątkowo szczupłą talię, natomiast przy bliższym przyjrzeniu się zdjęciu widać, że materiał z którego wykonane zostało krzesło jest wyraźnie "rozciągnięte". Podobnie jest z łydkami, za którymi "faluje" chodnik. Zresztą zobaczcie sami:

Esmeralda GodlewskaEsmeralda Godlewska Instagram / deynnps____

I jak, też to widzicie?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.