Karolina Emus to Miss Mundialu 2018. Zdjęcia z Polką robią sobie nawet kibice z Meksyku! Zobaczcie jej pierwszą sesję w Moskwie

Karolina Emus, modelka okrzyknięta Miss Mundialu 2018, ma za sobą pierwszą sesję w Moskwie. Wzbudza też coraz większe zainteresowanie wśród zagranicznych kibiców.

Karolina Emus, którą media okrzyknęły Miss Mundialu 2018, wzięła udział w pierwszej sesji zdjęciowej w Moskwie. Modelka w niebieskiej sukience zaprezentowała się na tle wieczornej stolicy. Spacerując po ulicach miasta, chętnie pozowała do zdjęć z kibicami z całego świata. Fotografie z naszą miss robili sobie nawet fani piłki z Meksyku.

Karolina Emus ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kim jest Karolina Emus?

Karolina Emus pojawiła się na meczu Polska-Senegal, trzymając kciuki za biało-czerwoną reprezentację. Nie było to pierwsze tego typu wyjście modelki. Przed rozpoczęciem się mundialu 2018, Polka pokazała się na towarzyskim spotkaniu Polska-Litwa i od tego momentu coraz więcej mediów nazywa ją tegoroczną miss mistrzostw świata w piłce nożnej.

Polska piękność ma 28 lat, pochodzi z Poznania, a na co dzień pracuje, głównie przed obiektywem, w Warszawie. Na swoim koncie ma m.in. tytuł Miss Wielkopolski Nastolatek 2007. Z wykształcenia jest dziennikarką.

 

Karolina Emus sprawdzi się jako Miss Mundialu 2018?

Nieformalny tytuł Miss Mundialu funkcjonuje za sprawą m.in. kariery Natalii Siwiec. Modelka w 2012 roku została wytypowana na Miss Euro, dzięki czemu zyskała trwającą do dziś rozpoznawalność. Teraz Siwiec to jedna z czołowych polskich celebrytek. Ostatnio na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady 2018 nagrodzono ją statuetką w kategorii "Gwiazda sieci".

Czy Karolina Emus powtórzy sukces Natalii Siwiec? Jeśli Miss Mundialu 2018 podbije trybuny na meczach Polski z Kolumbią i Japonią, do kraju wróci jako jedna z najgorętszych show-biznesowych debiutantek. Na Instagramie wspiera ją w tym już prawie 30 tysięcy osób.

Zobacz wideo

BK

Więcej o: