Karolina Emus już została okrzyknięta "Miss Mundialu". "Czyżby kolejna Siwiec?"

Karolina Emus ma spore szanse zdetronizować Natalię Siwiec. Kim jest "Miss Mundialu"?

Karolina Emus na meczu Polska-Litwa wzbudziła spore zainteresowanie fotoreporterów. Jej zdjęcia pojawiły się w największych agencjach fotograficznych i trafiły do mediów. Wszystko wskazuje na to, że seksowna brunetka powtórzy historię Natalii Siwiec, która 6 lat temu została okrzyknięta "Miss Euro 2012".

Karolina Emus - kim jest?

Karolina Emus ma 28 lat i pochodzi z Poznania. Na swoim koncie ma udział w wyborach miss - w 2007 r. została Miss Wielkopolski Nastolatek. Próbowała także swoich sił w aktorstwie - w 2012 roku brała udział w castingu. Ukończyła politologię ze specjalizacją dziennikarstwo i nowe media.

Przez pewien czas była też związana z piłkarzem Lecha Poznań. Aktualnie mieszka w Warszawie i próbuje swoich sił jako modelka, fotomodelka i instruktorka fitness.

Karolina Emus - nowa "Miss Mundialu"?

Karolina Emus nie ukrywa, że zainteresowanie fotoreporterów sprawiło jej radość. W rozmowie z WP Gwiazdy przyznała, że ma "lekkie parcie" i "uwielbia błyszczeć". Chciałaby, żeby zainteresowanie mediów jej osobą trwało jak najdłużej.

Myślę, że każda dziewczyna, która lubi błyszczeć i ma lekkie parcie, jest zadowolona z tego, że znalazła się świetle jupiterów. Cieszę się z tego, bo nagle wszyscy do mnie dzwonią i mi gratulują. Tak naprawdę, to jeszcze nie wiem czego, może tego, że jestem na portalach. Mam nadzieję, że będzie to długo trwało - powiedziała w wywiadzie.

Na jej Instagramie po meczu pojawiło się się sporo komentarzy. Jedni chwalą jej urodę, inni wytykają jej, że się po prostu lansuje i nawet nie wie, co się działo na boisku.

Czyżby kolejna Siwiec?

Kibicowanie czy lansowanie? A jaki był wynik?

Śliczna jesteś. Normalnie się zakochałem - czytamy.

 

Natalia Siwiec może czuć się zagrożona

Dodała też, że obserwowała rozwój kariery Natalii Siwiec, której pozytywnie zazdrości. Kiedyś były nawet sąsiadkami, a "Miss Euro 2012" zostawiała u niej psa, kiedy wyjeżdżała.

Nie wiem, co ona powiedziałaby na temat mojej ewentualnej kariery w show-biznesie, ale chyba nie poczuje konkurencji - stwierdziła w rozmowie z WP Gwiazdy.

Prawdopodobnie o Karolinie Emus jeszcze nie raz usłyszymy. Biorąc pod uwagę jej parcie na zaistnienie w show-biznesie i jej wygląd przypominający Natalię Siwiec i inne celebrytki, może na stałe zagościć w mediach.

Uważacie, że słusznie została okrzyknięta "Miss Mundialu"?

Natalia Siwiec zafundowała córce niecodzienną zabawę. Mia jeździła na... odkurzaczu!

AW

Więcej o: