Kurdej-Szatan zrobiła mężowi urodzinową niespodziankę. Prezent jest trafiony, ale... mają teraz mały problem

Barbara Kurdej-Szatan zrobiła urodzinową niespodziankę mężowi. Na trzydziestkę Rafała wybrała dla niego idealny prezent. Na nic radość partnera, kiedy sen z powiek spędza jej teraz pewien problem związany z upominkiem.

Barbara Kurdej-Szatan zna swojego męża na wylot. Rafał Szatan, który w tym roku skończył 30 lat, jest wielkim fanem Seala. Kiedy aktorka trafiła na bilety na koncert wokalisty, nie zastanawiała się ani chwili i w ramach urodzinowej niespodzianki dla ukochanego kupiła dwie wejściówki.

Barbara Kurdej-Szatan o prezencie dla męża

Na 30. urodziny kupiłam Rafałowi bilety na koncert jego ulubionego wokalisty, Seala. Spontanicznie! Po prostu zaczęłam sprawdzać, gdzie występuje, i okazało się, że w połowie lipca śpiewa w Los Angeles - powiedziała serialowa gwiazda w rozmowie z "Party".

Niestety, zamiast spokojnie odliczać dni do muzycznego show, małżeństwo martwi się teraz jedną kwestią. Wyjazd stanął pod znakiem zapytania. Strzał w dziesiątkę może okazać się niewypałem.

Barbara Kurdej-Szatan nie poleci z mężem na koncert Seala?

Kupiłam bilety i zaplanowałam tygodniową podróż we dwoje. A teraz drżę, czy dostaniemy wizy! - zdradziła Basia podczas tego samego wywiadu.

Trzymamy kciuki, że wnioski Szatanów zostaną przyjęte w ekspresowym tempie. W przeciwnym razie para nie poleci do Stanów Zjednoczonych. Szkoda byłoby zmarnować kupione już bilety...

Barbara Kurdej-Szatan i jej związek z Rafałem

Aktorka wzięła ślub z partnerem jeszcze przed rozkwitem swojej kariery. Owocem ich związku jest córeczka Hania. Dziewczynka przyszła na świat w 2012 roku.

Basia i Rafał od niedawna występują razem w "M jak miłość". Artyści pracują również samodzielnie m.in. na deskach teatrów. Wkrótce mamy zobaczyć też nową komedię z Kurdej-Szatan w obsadzie.

BK

Więcej o:
Komentarze (18)
Barbara Kurdej-Szatan dała mężowi prezent na urodziny. Trafiła, ale mają mały problem
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 12 razy 10

  Nie ma to jak kupić samochód nie mając prawa jazdy. Czym ona myśli, bo głową to raczej nie:D

 • dvla

  Oceniono 10 razy 8

  "Artyści" hahahaha

  Myślała że Los Angeles to gdzieś koło Bydgoszczy

 • wawiak57

  Oceniono 6 razy 6

  Niech mu kupi buty nr. 53, co prawda nie pasują ale są ładne. Kretynka.

 • Gość: Anna

  Oceniono 6 razy 6

  Pani Szatan nie jest osobą zasłużoną, ani wybitną artystką, dlaczego więc tak ważne jest, że może nie pojechać na koncert do US? Jest tyle interesujących tematów i ludzi, trzeba tylko rozejrzeć się, poszukać, troszkę wysilić się...

 • Gość: głupi szatan

  Oceniono 4 razy 4

  głupich nie sieją...

 • Gość: Ula

  Oceniono 3 razy 3

  to się rzuciła ja swojemu na 30 dałam voucher do tunelu aerodynamicznego w Wielkopolsce. Sobie zresztą też kupiłam bo chciałam zobaczyć jak to jest

 • xezaq

  Oceniono 3 razy 3

  Ale njus. Jak uczciwie tu pracują i jakoś zarabiają, nie są bezdomnymi, nie mają napaprane w papierach to... Wiza kosztuje 600zł, reszta to formalność. O co w ogóle chodzi? Że nie ma rozumu?

 • Gość: Mary

  Oceniono 5 razy 3

  Trzeba to aż w mediach ogłaszać...spadaj już baśka....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX