Małgorzata Kożuchowska w ciemnych włosach i z wygolonym bokiem głowy. Tak będzie wyglądać w nowym filmie "Plagi Breslau"

Małgorzata Kożuchowska wystąpi w nowym filmie Patryka Vegi, "Plagi Breslau". Aktorka pokazała zdjęcie z planu, na którym prezentuje się w zupełnie nowej fryzurze.

Małgorzata Kożuchowska zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi, "Plagi Breslau". Aktorka wcieli się w postać policjantki. To pierwszy raz, kiedy gwiazda współpracuje z kontrowersyjnym reżyserem. I zapewne pierwszy raz, kiedy zobaczymy ją w tak odważnej roli.

Małgosia wcieli się w ostrą policjantkę. Jej bohaterka to twarda i bezwzględna babka, która potrafi "rzucić mięsem. - ujawnia w rozmowie z "Fleszem" osoba z ekipy filmu.

Małgorzata Kożuchowska zmieniła włosy dla roli w filmie Patryka Vegi "Plagi Breslau"

Tymczasem na Instagramie aktorki pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu. Małgorzata Kożuchowska pozuje na nim z samym Patrykiem Vegą. Jednak najwięcej kontrowersji wzbudziła fryzura aktorki. Małgorzata Kożuchowska wystąpi w "Plagach Breslau" w ciemnych włosach i wygolonym kawałkiem boku głowy!

 

Łobuzy na planie filmu „Plagi Breslau”. - napisała pod zdjęciem

Małgorzata Kożuchowska nie do poznania!

Aktorka nie ma też na twarzy makijażu. A groźna mina świadczy o tym, że jej postać będzie naprawdę ostrą kobietą.

Prawie pani nie rozpoznałam!

No w końcu coś nowego, zaskakującego! Nie mogę się doczekać drapieżnej (?) Małgosi! Super! Oby jak najszybciej film wszedł na ekrany.

Łooooo matko, Natalka Boska!

- komentują fani.

Nowy film Patryka Vegi "Plagi Breslau"

Obok Małgorzaty Kożuchowskiej w "Plagach Breslau" zobaczymy też Darię Widawską, Andrzeja Grabowskiego, a także ulubieńców reżysera: Piotra Stramowskiego, Katarzynę Warnke, Agnieszkę Dygant, Olgę Bołądź, Sebastiana Fabijańskiego oraz Aleksandrę Popławska.

"Plagi Breslau" - co wiemy o filmie z Małgorzatą Kożuchowską?

Film będzie opowiadał historię seryjnego mordercy. Akcja będzie toczyła się we Wrocławiu. Jak donoszą Wirtualne Media, przewidziane są też sceny kaskaderskie. Rola policjantki, w którą wcieli się Małgorzata Kożuchowska ma być jedną z głównych.

Jesteście ciekawi jak wypadnie?

KS